W Tatrach ruszają kolejne stacje

Średnia: 9.3/10 ( 6 głosów )

Na trasach narciarskich leży już od 40 do 100 cm białego puchu.

Do uruchomionych już w ubiegłym tygodniu wyciągów i kolei w Czarnej Górze, Spytkowicach, na Kotelnicy, Bani, Kaniówce w Białce Tatrzańskiej, na nowotarskiej Długiej Polanie i Zadziale oraz Nosalu i Gubałówce w Zakopanem dołączą kolejne.

W czwartek ruszają wyciągi w Małem Cichem i na Szymoszkowej w Zakopanem. W piątek będą otwarte trasy m.in. ośrodka Hawrań w Jurgowie i na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej. W sobotę sezon zimowy mają rozpocząć Spytkowice i Witów.

W sobotę (11.12) będzie też można pojeździć na zakopiańskiej Harendzie. Nowością w tym sezonie będzie narciarskie przedszkole, dzięki któremu rodzice pozostawiając dzieci pod opieką instruktorów będą mogli poszusować na trudniejszych trasach tego ośrodka.

 


Tagi: Otwarcie sezonu


Skomentuj
Pseudonim:
Treść komentarza:
Wpisz wynik działania:


Przepisy Video Przepisy kulinarne Parówki w cieście francuskim Chili con carne Roladki z łososia i szparagów w sosie smietankowo-koperkowym Wielkanocna babka herbaciana Wielkanocna babka piaskowa
Copyright 2010 BezMapy.pl
Wszystkie zdjęcia chronione są prawem autorskim i pozostają wyłączną własnością serwisu BezMapy.pl
Kopiowanie, publikowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie zdjęć bez zgody serwisu BezMapy.pl jest przestępstwem!
Kontakt do redakcji: redakcja@bezmapy.pl | Regulamin i polityka prywatności Bezmapy.pl