close
Ford Benimar Tessoro – najlepszy kamper na wakacje

Ford Benimar Tessoro – najlepszy kamper na wakacje

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się caravaning. Jest to forma podróżowania pojazdami kempingowymi, które służą za bazę noclegową – wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się zatrzymać. Przyczepa kempingowa daje wolność i swobodę, ponieważ możesz odkrywać różne zakątki kraju i świata – bez potrzeby rezerwowania hoteli czy biletów komunikacyjnych. Jesteś tylko ty i twój kamper. No właśnie: jaki kamper jest najlepszy? Podpowiadamy w naszym artykule.

Najlepszy kamper: Ford Benimar Tessoro

Naszym zdaniem tytuł najlepszego kampera należy się bezsprzecznie właśnie temu pojazdowi (https://etnacamp.pl/kampery/ford-benimar-tessoro-496nk/). Opowiemy ci, dlaczego.

Jest to kamper produkcji hiszpańskiej, charakteryzujący się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni we wnętrzu. Układ jest funkcjonalny i praktyczny. Nie da się ukryć, że są to luksusowe kampery; funkcjonalność idzie tu w parze z designerskim umeblowaniem i linią karoserii.

Ponadto są to kampery typu półintegra, a zatem skonstruowane na bazie auta dostawczego. Z reguły nie ma więc problemu z ich naprawą, ponieważ mechanicy doskonale znają specyfikę tych pojazdów.

Nie sposób nie wspomnieć o silniku TurboDiesel 2.0l 170 KM EURO6 z automatyczną skrzynią biegów. Kamper spala więc około 9 litrów na 100 km. Jest to pojazd w pełni bezpieczny, ponieważ posiada systemy zabezpieczające, takie jak: ABS, kontrola trakcji, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, kamera cofania, oświetlenie LED, detektor gazu, alarm itp.

Kamper posiada luk bagażowy o ładowności 150 kg oraz 5-osobową homologację do jazdy i do spania. Przestrzeń z kabiną kierowcy nie zabiera miejsca na część wypoczynkową. Zapewnia to komfort i wygodę; tak podczas jazdy, jak i w czasie postojów.

Nowy kamper czy używany kamper, a może wypożyczalnia?

Zakup przyczepy kempingowej lub nowego kampera to nie lada wydatek. Wiele osób decyduje się na zakup kampera używanego. To również wiąże się z wydatkiem, choć oczywiście mniejszym. Ciężko jednak zdecydować się na zakup, kiedy nie jesteś do końca pewien, czy taka forma podróżowania przypadnie ci do gustu. Zakup kampera jest sprawą dyskusyjną również wtedy, kiedy zamierzasz wyjeżdżać okazjonalnie.

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypożyczalni kamperów etnacamp.pl. Kamper jest maksymalnie doposażony we wszystko, co potrzebne – podczas krótkich oraz dłuższych wypadów. Nie musisz się martwić kwestiami formalnymi oraz kosztami, jakie towarzyszą podczas zakupu auta. Po prostu wypożyczasz pojazd i ruszasz w drogę. Godziny zdania kampera są elastyczne, a więc nie odczujesz żadnych ograniczeń.

Podróżowanie kamperem to zupełnie inna jakość niż jazda samochodem osobowym. Mimo to wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii b, aby poruszać się kamperem. Wypożyczalnia daje ci możliwość skosztowania uroków tej niepowtarzalnej formy podróżowania. Kamper zarezerwujesz tutaj: https://etnacamp.pl/kampery/.

8 lipca 2022618Views

Jak znaleźć odpowiedni nocleg na Gubałówce?

Niepowtarzalne widoki, zachwycająca przyroda – wiele ciekawych miejsc do zobaczenia w Bieszczadach