close
Przyjedź do Gdańska na Największa Imprezę Browarniczą!

Przyjedź do Gdańska na Największa Imprezę Browarniczą!

VII edycja Hevelki zbliża się wielkimi krokami. Największa impreza browarnicza w północnej Polsce już niebawem w Gdańsku.

Hevelka to znany festiwal alkoholi rzemieślniczych. Rarytas dla smakoszy i degustatorów piwa, wina i nalewek. W tym roku odbędzie się w dniach 20 i 21 maja w eleganckich wnętrzach restauracji VIP gdańskiego stadionu Polsat Plus Arena.

Reklama

Organizatorzy zapewniają o najlepszych browarach rzemieślniczych z całej Polski oraz premierach piwnych przygotowanych specjalnie na festiwal. Do tego będzie można poznać tajniki warzenia browaru, spróbować nowych smaków i degustować nalewki, destylaty, likiery. Nie zabraknie włoskiego wina. Zaprezentuje się nowy na rynku importer i dystrybutor tego alkoholu. Do popitki nie powinno zabraknąć dobrego jedzenia. O tym także pomyślano i na Hevelkę zjadą foodtrucki z całego Trójmiasta i okolic.

Jednak to nie wszystko. Każdy uczestnik, w cenie biletu, będzie miał do wyboru trzy opcje. Pierwsza to możliwość otrzymania pamiątkowego pokala. Druga to kupon o wartości 10 zł na zakupy w festiwalowym sklepiku. Do nabycia będzie torba, smycz, szklanki oraz wiele innych hevelkowych gadżetów. Trzecia opcja to wsparcie otrzymanym kuponem Fundacji Hospicyjnej, która jest partnerem imprezy.

Osoby przyjeżdżające spoza Trójmiasta będą mogły skorzystać z oferty noclegów BillBerry Apartments. Wybierając jeden z najlepszych apartamentów w Trójmieście uczestnicy zapewniają sobie komfort i wygodę. W pełni wyposażone, nowoczesne, zlokalizowane w najlepszych częściach miasta to gwarancja udanego wypoczynku zarówno przed, jak i po festiwalu.

Dodajmy, że nie trzeba martwić się o dojazd miejski na wydarzenie. Jako, że jest to impreza gdzie nie warto przyjeżdżać samochodem, z przystanków zlokalizowanych przy Dworcu Głównym w Gdańsku oraz przy dworcu Gdańsk Wrzeszcz, odjeżdżać będą dedykowane, darmowe autobusy. BillBerry Apartments oferuje apartamenty blisko tych miejsc. Zapoznaj się z ofertą i wybierz najlepszy nocleg póki masz jeszcze czas.

Źródło: https://billberry-apartments.pl/pl/blog/festiwal-hevelka-vii-edycja

6 maja 202217197Views

Urlop z dziećmi — na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

Fot. Pixabay

Sezon żeglarski się rozkręca. Specjalna mapa skrzyżowań szlaków wodnych z liniami energetycznymi ma zwiększyć bezpieczeństwo żeglarzy