close
Zaplanuj swoje wakacje już dziś!

Zaplanuj swoje wakacje już dziś!

Masz dość deszczu, śniegu i chłodu. Zastanów się porządnie, czy nie chcesz zmienić sobie daty swoich wakacji. Jest tyle pięknych krajów, które można zobaczyć zima. Poznaj dwa kierunki: Tunezja oraz Ibiza.

Inne propozycje można znaleźć na stronie: https://dreamtours.pl.

Połącz zwiedzanie i odpoczywanie w Tunezji

Tunezja to miejsce, gdzie można wybrać się na tanie, ale udane wakacje. Można ją odwiedzać praktycznie cały rok, możesz być pewien, że zobaczysz piękne plaże i wykąpiesz się w gorącym morzu. Najbardziej popularne miejsca to Hammamet oraz Djerba. Fani zwiedzania mogą zobaczyć Saharę, rzymskie starożytne miasta i zabytki. Znajdzie się również coś dla osób, które wolą aktywny odpoczynek. W Tunezji znajduje się wiele pól golfowych, a dodatkowo rozwijają się sporty wodne. W wielu hotelach znajdują się specjalne animacje dla dzieci, dzięki czemu to idealne baza wypadowa rodziców z maluchami.

Imprezowa Ibiza

Dla osób, które lubią imprezować idealnie sprawdzi się wycieczka na Ibizę. Dokładne informacje możesz znaleźć tutaj: https://dreamtours.pl/wakacje/ibiza. Największymi miastami są stolica wyspy – Eivissa. W jej pobliżu znajduje się piękna plaża Playa Den Bossa oraz San Antonio. Samo miasto ma niezwykły klimat. To połączenie starego miasta z nowoczesnością. Warto się wybrać w to miejsce, chociażby na krótką wycieczkę. Najczęściej wybierana jest Playa Den Bossa. To kurort z hotelami all inclusive, idealna baza wypadowa na imprezy np. w klubach: Ushuaia i Hi Ibiza.

Druga część wyspy to kurort San Antonio. Popularność zyskał dzięki przepięknym zachodom słońca przy Cafe del Mar. Wart zobaczenia jest również port jachtowy. Na San Antonio znajdziemy również mnóstwo dyskotek. Jeżeli komuś wydaje się, że nie znajdzie się na Ibizie miejsca dla rodzin z dziećmi polecamy sprawdzić miejscowości Cala Tarida oraz Santa Eulalia. Są one zdecydowanie mniejsze – z pięknymi plażami w cichych zatoczkach.

Niedaleko Ibizy znajduje się malutka wysepka Formentera. Plotki mówią, że znajdują się tak najpiękniejsze plaże w całym basenie Morza Śródziemnego!

O firmie DreamTours

Wiemy, jak dużo ostatnio słyszy się o niepewnych biurach podróży, które kończą działalność i pozostawiają klientów bez pomocy. Z DreamTours nie musicie się o nic martwić. Firma działa już od 2006 roku. Organizuje przejazdy razem z polskimi, jak i niemieckimi biurami podróży. Dzięki bogatej ofercie możliwe jest znalezienie wycieczek w najlepszych cenach. Wśród biur podróży, których oferty posiada firma są: Schauinsland Reisen, ITAKA, Rainbow Tours, Wezyr, Sun&Fun, TUI, FTI Touristik i wiele innych.

 

5 grudnia 20191871Views

Wynajem samochodów – o czym wato pamiętać

Barką turystyczną po Pętli Żuławskiej