close
Latem w góry. Miejsca do których warto pójść w Białce Tatrzańskiej

Latem w góry. Miejsca do których warto pójść w Białce Tatrzańskiej

Poznaj bogatą oferta turystyczną oraz wymarzone miejsce do spotkań służbowych.

Wakacje w górach to świetny pomysł na urlop, długi weekend, czy nawet wyjazd służbowy. Podhale jest wyjątkowym miejscem, które nie bez przyczyny przyciąga każdego roku ogromne ilości turystów. Znajdziecie tu bowiem wyjątkowy klimat górskich miejscowości, zapierające dech w piersiach widoki i pyszne regionalne dania.

Co zwiedzić w Białce Tatrzańskiej?

Liczne atrakcje sprawiają, że nie sposób nudzić się tu bez względu na porę roku, wiek, czy zainteresowania. Podczas letniego wypoczynku warto wybrać się do nowoczesnego kompleksu Termy Bania. Dla miłośników przyrody, pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, świetnym sposobem na relaks będzie spacer po Rezerwacie Przyrody „Przełom Białki”. Jeśli zaś liczysz na rozrywkę pełną adrenaliny, wybierz się na tor kartingowy, pozjeżdżaj na terenowej hulajnodze Monsterroller lub podziwiaj Tatry z lotu ptaka w trakcie przejażdżki widokowej śmigłowcem. Podczas niepogody wraz z przyjaciółmi lub bliskimi, sprawdźcie jak potraficie ze sobą współpracować w pokoju zagadek ESC House Białka Tatrzańska. Hotel, który wybierzecie na bazę może być zacisznym zakątkiem lub oferować liczne rozrywki, basen, saunę, SPA, siłownię, czy regularne imprezy. Zarezerwujcie noclegi w takim miejscu, które spełni wszelkie oczekiwania, bo wybór jest naprawdę duży.

Wyjazd służbowy do Białki Tatrzańskiej

Niezwykle modne są obecnie kilkudniowe wyjazdy służbowe, które łączą przyjemne z pożytecznym lub też czysto integracyjne. Pracownicy jednej lub kilku firm spotykają się w wyjątkowo odprężających okolicznościach przyrody, organizują zebrania, szkolenia, czy konferencje. Białka Tatrzańska jest miejscem, które po ciężkiej pracy pozwala na zasłużony wypoczynek. Jeśli szukasz hotelu, który spełni wszelkie oczekiwania względem tego typu służbowego wyjazdu, sprawdź ofertę Hotelu Toporów. Liczny wybór sal konferencyjnych, bogata oferta atrakcji, a do tego profesjonalna obsługa i rewelacyjne jedzenie w restauracji sprawią, że wyjazd służbowy do Białki z pewnością będzie produktywny i niezapomniany. Już dziś zacznij planować najbliższy wyjazd w góry.

Obraz Jan Vašek z Pixabay

Lotniska gotowe na przyjęcie pierwszych pasażerów. Podobnie jak przewoźnicy czekają na informacje o otwarciu ruchu lotniczego

Branża turystyczna najwcześniej w przyszłym roku zacznie odrabiać straty. Jednak sprzedaż nie stanęła całkowicie