close
Służbowy wyjazd do Ostródy? Gdzie warto się zatrzymać?

Służbowy wyjazd do Ostródy? Gdzie warto się zatrzymać?

Podczas służbowych wyjazdów warto zadbać o nocleg w takim miejscu, aby było ono wygodne i spełniało wszelkie standardy. Jak znaleźć taki obiekt?

Jakiego obiektu szukać

Organizując na przykład konferencje w Ostródzie warto szukać obiektu, który znajduje się w dogodnym miejscu. Chodzi tu zarówno o komunikację międzymiastową jak i miejską. Dobrze jest zadbać o to, aby dane miejsce położone było tak, żeby bez trudu do niego dojechać. Szukając obiektu można w wyszukiwarce wpisać hasło “konferencje Ostróda” lub “sale na szkolenia Ostróda”, żeby znaleźć najbardziej pasujące wyniki. Obiekt powinien też spełniać najwyższe standardy sanitarne, tak aby zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa uczestnikom spotkania biznesowego. Niezwykle istotna jest także funkcjonalność obiektu. Jeśli chodzi o sale konferencyjne, Ostróda przyciąga obiektami takimi jak Hotel Dom Polonii.

Dom Polonii

Hotel Dom Polonii w Ostródzie jest świetną lokalizacją jeśli chodzi o organizację wyjazdów służbowych, spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji. Znajduje się on w centrum miasta, dzięki czemu w czasie wolnym uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji turystycznych. Co więcej, w niewielkiej odległości od hotelu znajdują się najważniejsze lokalne firmy i instytucje, co usprawnia organizację spotkań.

W hotelu dostępne są dwie sale konferencyjne i bardziej kameralna sala biznesowa. Sala Sarmacka nadaje się na spotkania od 20 do 60 uczestników. Ma ona naturalne oświetlenie, które sprzyja koncentracji, znajduje się na parterze budynku i dodatkowo posiada usprawnienia dl osób niepełnosprawnych. Salę wyposażono w ekran i projektor idealne do prezentacji, odpowiednie nagłośnienie, flipchart i tablicę interaktywną. Nie ma też problemu z dostępem do Wi-Fi. Pomieszczenie jest klimatyzowane. Sala Wileńska jest podobnie wyposażona, ma jednak dodatkowo telewizor z funkcją 3D i odtwarzacz DVD. Z kolei kameralna Sala Biznesowa będzie doskonała na spotkania w gronie 6 – 12 osób. Znajduje się na trzecim piętrze budynku.

Na życzenie gości w ofercie dostępna jest także obsługa konferencji czy sympozjów. W takim miejscu organizacja wyjazdu służbowego jest przyjemnością. Warto mieć to na uwadze wybierając konkretną lokalizację.

6 października 2020376Views

Wszystko o Oktoberfest

Zaprzyjaźnione miejsce na służbowy wyjazd do Leszna