close
Seszele – wakacje jak z bajki w otoczeniu egzotycznej kultury

Seszele – wakacje jak z bajki w otoczeniu egzotycznej kultury

Sezon urlopowy i oczywiście wakacyjny jest już oficjalnie otwarty. Większość z nas już pewnie wie, kiedy i gdzie spędzi wolny czas, ale znajdą się też tacy, którzy nadal gorączkowo przeszukują oferty biur podróży, nie mogąc się zdecydować. Włochy, Grecja, Chorwacja? To wszystko już było. Więc jaki może być oryginalny pomysł na wakacje? Seszele!

Seszele. Wycieczka do innego świata

„Inny świat” to hasło, pod jakim promują się te niezwykłe, malownicze wyspy. I tak też jest w rzeczywistości. Oto przed nami archipelag, złożony ze 115 wysp i wysepek, umiejscowionych na krystalicznie czystych wodach Oceanu Indyjskiego. Co otrzymamy, decydując się na Seszele? Wycieczkę do raju kuszącego dziką przyrodą, egzotycznymi widokami i klimatem. Natomiast dzięki zamieszkałym 33 wyspom, zyskujemy możliwość regenerującego wypoczynku, jak i poznawania całkiem odmiennej kultury.

Atrakcyjne wakacje na Seszelach w pełnym blasku słońca

Seszele to przede wszystkim niespotykana dla nas – Europejczyków przyroda i klimat. Praktycznie nie ma możliwości, by nasz pobyt nie udał się z powodu pogody. Możemy wręcz nastawić się na ciągłe słońce i temperaturę oscylującą w granicach 28oC. Do tego dochodzą wyspy z miękkim, białym piaskiem na rozciągających się kilometrami plażach. Czyż to nie raj, szczególnie dla amatorów opalania i wygrzewania się na słońcu? Oprócz tego, Seszele jako wyspy zbudowane głównie z wulkanicznych skał, zaskakują niezwykłymi formami geologicznymi na wybrzeżach czy wysoko w łańcuchach górskich. Ale to nie wszystko. Jeżeli cenisz sobie aktywne wakacje, Seszele także mają Ci dużo do zaoferowania. Nurkowanie, zwiedzanie, rezerwat przyrody znajdujący się na liście UNESCO, rafy koralowe i wiele, wiele więcej. Chcesz poznać pełną ofertę atrakcji, aktywności i zabaw, które odprężą Cię na Seszelach? Najlepiej przedstawi Ci je biuro podróży Dreamgo.pl – Wakacje Seszele, które specjalizuje się w organizowaniu rajskich wczasów na rajskich wyspach!

Poszukiwacze zaginionych kultur na Seszelach

No może nie dosłownie, ale wybierając się na Seszele, wycieczka może stać się niepowtarzalnym przeżyciem, dającym nam możliwość przyjrzenia się z bliska egzotycznym zwyczajom. Miejscami, na mniej turystycznych wyspach, gdzie nie dotarł jeszcze silny prąd cywilizacji, są duże szanse podpatrzenia codziennego życia tubylców. Ponadto można odnaleźć przyrodnicze perełki, takie, jak choćby las porośnięty palmami Coco de Mer dający złudzenie, jakbyśmy wylądowali w Jurassic Park.

Seszele – kto był? Wycieczka tylko dla bogatych?

Seszele – wycieczka tylko dla bogatych? Otóż okazuje się, że nie tylko miliarderzy mogą pozwolić sobie na egzotyczny urlop. Łatka taka przylgnęła do tego cudownego archipelagu, przez to, iż z uroków Seszeli korzystali najbardziej wpływowi i bogaci ludzie świata. Jako miejsce na wakacje, Seszele wybierane jest przez znanych aktorów, celebrytów, czy choćby zasłynęły kilka lat temu, jako punkt docelowy podróż poślubnej księżnej Kate i Wiliama. Jednak Seszele to także możliwość pobytu, dla turystów o skromniejszym stanie portfela. Nie trzeba być znaną gwiazdą z niekończącymi się zerami na koncie, by spędzić czas w eleganckich willach i nadmorskich domkach.

Nie masz pomysłu, a chcesz mieć niezapomniane wakacje? Seszele czekają. A my czekamy aż pokażesz nam swoje relacje z podróży na Seszele!

3 lipca 20172315Views

Wakacyjne kursy angielskiego dla dorosłych – sposób na udany urlop za granicą

Dubrownik- panorama miasta

Dubrownik (Dubrovnik) – Zabytek Światowego Dziedzictwa Kultury