close
Tureckie hotele wyróżnione w międzynarodowym plebiscycie!

Tureckie hotele wyróżnione w międzynarodowym plebiscycie!

Użytkownicy portalu HolidayCheck już po raz kolejny wybrali najlepsze hotele roku. W zestawieniu za rok 2017 znalazło się aż 18 hoteli z Turcji!

Jak co roku od 13 lat, w styczniu zostały przyznane nagrody HolidayCheck Awards dla najlepiej ocenianych obiektów hotelowych. W zestawieniu od lat znajduje się Turcja, a w tym roku aż osiemnaście hoteli z tego kraju może poszczycić się nagrodą.

Kryteria przyznawania nagrody

Aby znaleźć się w gronie najlepszych obiektów hotele te musiały uzyskać co najmniej 90% pozytywnych rekomendacji, a także minimalną średnią ocen równą 5,0. Kolejnym kryterium była także liczba ocen oddanych na dany hotel. W okresie od 1.12.2016 r. do 30.11.2017 r. liczba ta nie powinna wynosić mniej niż 50.

Wyróżnione hotele

Na liście wyróżnionych znalazły się hotele przede wszystkim z turystycznych regionów Turcji. TUI BLUE Palm Garden, ROBINSON CLUB PAMFILYA czy Hotel Orange Palace Side to tylko niektóre obiekty mogące poszczycić się tą nagrodą. Turystów, którzy odwiedzają te miejsca zachwyca doskonała lokalizacja, a także jakość oferowanych usług i obsługa. Zadowoleni są także z kuchni jakiej można skosztować w hotelowych restauracjach. Niebagatelny wpływ na ocenę mają także walory wizualne – od lat wybrzeże tureckie zachęca odwiedzających swoimi piaszczystymi plażami, błękitem morza oraz bogactwem zabytków.

Walory Turcji

Turcja od lat pozostaje w dziesiątce najpopularniejszych kierunków turystycznych, odwiedzanych przez miliony turystów w ciągu roku. Kraj ten ma bogatą ofertę urlopową – dla tych, którzy chcą spędzić wakacje na plaży, ale także dla osób, których głównym celem jest poznanie bogatej historii Turcji. Wypoczynkowi w kraju półksiężyca sprzyja także jego śródziemnomorski klimat, dzięki któremu każda pora roku na odwiedzenie tego regionu Turcji jest idealna.

Pełna lista nagrodzony hoteli: https://www.holidaycheck.pl/holidaycheckaward/hotele/turcja

 

dostarczył InfoWire.pl

zamieszczanie informacji o programach, wydarzeniach z obszaru rynku pracy adresowanych do studentów.

7 zwyczajów karnawałowych z całego świata