close
Jak zaplanować wakacje z drewnianą mapą świata?

Jak zaplanować wakacje z drewnianą mapą świata?

Planowanie podróży to fascynujący proces, który prowadzi nas przez świat pełen nowych miejsc, kultur i przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem czy dopiero zaczynasz odkrywać uroki podróżowania, dobrze zaplanowana podróż może zapewnić Ci niezapomniane doświadczenia i niepowtarzalne wspomnienia. W tym poradniku przedstawimy Ci nasze tipy, które pomogą Ci w planowaniu podróży z wykorzystaniem drewnianej mapy.

Z drewnianą mapą Twoje podróże nabiorą nowego wymiaru, a Ty poczujesz się jak prawdziwy podróżnik, planujący swoje kolejne przygody. Korzystaj z drewnianej mapy jako narzędzia do planowania swoich podróży. Aktualizuj ją na bieżąco, dodając nowe miejsca, które już odwiedziłeś.

Oznacz miejsca, do których chcesz podróżować

Do oznaczenia miejsc, do których chcesz podróżować przydadzą się np. małe pinezki. Możesz także użyć nici lub sznurka, aby połączyć pinezki i stworzyć szlaki podróży.

Dodaj notatki i zdjęcia

Przy każdym oznaczonym miejscu możesz dodać małe karteczki z notatkami lub przykleić fotografie, które przypominają Ci o planach i wspomnieniach z podróży.

Drewniana mapa świata jako dekoracja

Drewniana mapa świata LosokaWood może pełnić rolę nie tylko praktycznego narzędzia, ale także estetycznej ozdoby w Twoim domu. Zawieszona na ścianie będzie cieszyć się widokiem oraz zaciekawi Twoich gości. Gdy odwiedzisz nowe miejsca, zaznaczaj je na mapie i podziel się swoimi doświadczeniami z innymi pokazując trasę podróży oraz zdjęcia.

Dostosuj wygląd mapy świata do przestrzeni w której mieszkasz

Mapa świata na ścianę 3D dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Skorzystać z konfiguratora i stwórz wersję mapy, która idealnie będzie pasować do Twojego wnętrza. Do wyboru masz aż 8 kolorów drewna oraz istnieje możliwość stworzenia indywidualnego wzoru poprzez miksowanie tych kolorów. To od Ciebie zależy czy na mapie będą widoczne tylko granice państw, czy pojawią się również ich nazwy oraz np. nazwy stolic (w języku: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim lub włoskim). Do wyboru jest również kilka rozmiarów map.

Co zawiera zestaw Drewniana Mapa Świata 3D?

  • mapę świata na ścianę 3D podzieloną na kilka części
  • około 50-ciu wysp
  • kompas z literami
  • statki, samoloty, delfiny
  • szablon 1:1
  • taśmę dwustronną 3M służącą do przyklejenia elementów mapy
  • taśma malarska, centymetr i nóż techniczny
  • 10 sztuk drewnianych pinezek w zestawie z klejem, dzięki którym zaznaczysz miejsca, które odwiedziłeś lub które masz zamiar odwiedzić
  • instrukcję montażu.

10 pinezek to za mało? Dokup więcej sztuk pinezek i zaplanuj nowe kierunki swoich podróży oznaczając je na mapie!

Mapa świata na ścianę 3D idealnie sprawdzi się dla kogoś, kto uwielbia podróżować, chce się otaczać wyjątkowym designem lub również jako pomoc naukowa dla najmłodszych!

Jak znaleźć wyjątkowe zakwaterowanie w Sopocie?

Patent żeglarski – czy weekendowy kurs żeglarski będzie wystarczający?