close
Szukasz kursy języka obcego? Zdecyduj się na naukę z Atas

Szukasz kursy języka obcego? Zdecyduj się na naukę z Atas

Znajomość języków obcych to dziś obowiązkowa umiejętność. Bez względu na to, który z nich znamy, jest to wartość dodana – zarówno na rynku pracy, jak i w trakcie podróżowania. Im więcej języków znamy, tym lepiej dla nas. A na naukę nigdy nie jest za późno. Warto jednak zdecydować się na dokształcanie pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem – na przykład firmą Atas.

Ucz się, zwiedzając i zwiedzaj, ucząc się

Wyjazdy na kursy językowe Atas to możliwość zwiedzenia naprawdę dużego kawałka świata, a przy tym nauki wybranego języka obcego pod okiem najlepszych nauczycieli. To zupełnie nowe doświadczenie – zderzenie z edukacją inną niż szkolna. Poznajemy nowe zagadnienia i język użytkowy, dzięki czemu dużo łatwiej nam się porozumiewać w każdej sytuacji.

Poza tym, przebywając w konkretnym kraju, musimy korzystać z danego języka na każdym kroku, aby się dogadać. A przy okazji od razu weryfikujemy naszą wiedzę. Ta jednak będzie z każdym dniem coraz większa, ponieważ nic tak bardzo nie pomaga w nauce, jak codzienne obcowanie z językiem. Osłuchujemy się, rozmawiamy, czytamy.

Nie należy jednocześnie obawiać się wypalenia – Atas dba o to, aby kursanci mieli odpowiednio zorganizowany czas. Nauka idzie w parze z odpoczynkiem i czasem wolnym na poznawanie wybranego miejsca. A tych jest multum – Anglia, Hiszpania, Włochy, Malta, Austria, Francja, Niemcy, a nawet Stany Zjednoczone. Co więcej – w niemal każdym z tych krajów można wybrać jedno z kilku oferowanych miast. Tak szerokie portfolio kierunków pozwala nie tylko wybrać idealny pod kątem zainteresowań, ale także budżetu.

Atas – profesjonalizm na każdym kroku

Wybierając Atas, masz gwarancję, że dostajesz naukę na najwyższym poziomie. Firma działa na rynku wiele lat – od 1989 roku. Tak długi czas pozwolił jej stworzyć świetny, autorski program nauczania oraz przygotować odpowiednie materiały dydaktyczne. Dodatkowo służy pomocą na każdym etapie kursu. Co więcej, na przestrzeni lat Atas wyselekcjonował najlepsze szkoły na całym świecie, dzięki czemu kursanci mogą zdobyć wiedzę, o którą trudno podczas szkolnej nauki w Polsce. Po prostu system nie gwarantuje tak bogatej, użytkowej edukacji.

Kursy językowe to tak naprawdę uzupełnienie naszej wiedzy albo jej szybki rozwój na samym początku nauki wybranego języka obcego. Dodatkowa nauka języka jest niezbędna do tego, aby poznać go od podszewki i nie mieć z nim problemów w szkole, ale i później w życiu zawodowym. Korzystając z oferty Atas, masz pewność, że twoje umiejętności będą ponadprzeciętne.

Sprawdź ofertę na stronie https://kursy.atas.pl

Bezpieczna podróż w 2021 roku. Jak się do niej przygotować?

Giewont. Fot. Pixabay.

Giewont – poznaj ciekawostki o „Śpiącym rycerzu”