close
Szukasz pomysłu na wystrzałowe wakacje? Mamy na to pewne rozwiązanie

Szukasz pomysłu na wystrzałowe wakacje? Mamy na to pewne rozwiązanie

Od lat widzisz w mediach społecznościowych zdjęcia przyjaciół z wakacyjnych podróży? Nie oszczędzają na tym, wybierając odległe i jakże egzotyczne kierunki? Bali? Malediwy? Ty też marzysz o wycieczce w miejsce, które będzie piękne, spokojne i pozwoli na odkrycie czegoś nowego, ale i.. będzie obiektem zazdrości i pytań o wrażenia po powrocie? Być może rejs na Karaiby jest tutaj najlepszym rozwiązaniem? Koniecznie sprawdź, co proponujemy!

Miejsce wiecznego słońca i radości

O Karaibach każdy ma jakieś wyobrażenie. Jedni widzą tam drinki, flamingi i wieczne słońce. Jeszce inni patrzą przez pryzmat popularnego filmu z Johnnym Deppem. Jednak spójrzmy na to z większej perspektywy, każdy obraz przedstawia się niezwykle korzystnie. Prawdą jest, że w tym miejscu wiecznie świeci słońce, a temperatura nigdy nie spada poniżej dopuszczalnej wartości na wakacjach. Palmy, lazurowe wody oceanu, rytmiczne melodie, które płyną z instrumentów ulicznych muzyków. Czy jest to raj na ziemi? Naszym zdaniem – jak najbardziej, a nawet jeżeli nie, to bardzo mu blisko.

Czy z takiej podróży można wycisnąć więcej soku? Doznać większych wrażeń, zrobić jeszcze ciekawsze zdjęcia i mieć historie, które będą w centrum uwagi, gdy zaczniesz je opowiadać w towarzystwie przyjaciół? Wydawać by się mogło – że przecież jest to niemożliwe.. a jednak!
Szalony rejs po rajskich wyspach

Zrezygnuj na chwilę z plaż, na których będzie wielu turystów, z kurortów, które nie pokazują nic więcej jak błękit oceanu, palmy i kolorowe drinki. Wejdź na katamaran lub jacht żaglowy i odkryj wody, a także okoliczne zakątki, które są zarezerwowane wyłącznie dla osób, których ciekawość sięga zenitu. Wraz z http://globtourist.com/rejsy-karaiby.html możesz wybrać się na przygodę swojego życia, wystarczy tylko, że zarezerwujesz miejsce i spakujesz walizki.

Niezapomniany rejs po Karaibach

Stabilna pogoda w tym rejonie (która utrzymuje się szczególnie w okresach listopad – maj) pozwala na czerpanie wielkiej radości z takiej atrakcji. W dodatku, ten czas pozwala na zaplanowanie urlopu w pracy i uniknięcie spędzania czasu w zimnej Polsce. Poza tym, warto zaznaczyć, że organizator rejsów katamaranem zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę statku, ale i świetną trasę, by poznać każdy karaibski zakątek. Trasa pomiędzy Gwadelupą a Tobago Cays to morze możliwości. a wszystko zaczyna się od zatoki Wallilabou, gdzie trwały zdjęcia do filmu o piratach z Karaibów.

Kolejny przystanek z proponowanej trasy to raj dla nurków – Tobago Cays zapewnia świetne miejsce do odkrywania raf koralowych i egzotycznych gatunków zwierząt morskich. A może chcesz trafić na Wyspę Bogaczy? W Moustique mieści się mnóstwo domów należących do gwiazd show biznesu, a także milionerów! Pamiętaj także, że rejs statkiem pozwala na zatrzymanie się w niemal każdym porcie. Dlatego chcąc rozpalić ognisko na plaży i pić napój prosto z kokosa, wystarczy zaplanować trasę pod własne potrzeby! Tańce, odkrywanie, celebrowanie urlopu i radość z życia. Tak wyglądają wakacje na Karaibach!

Platformy rowerowe odpowiedzią na wszystko!

Pomysł na weekend i nie tylko…