close
Szukasz pozytywnej zmiany? Butelka filtrująca to coś dla Ciebie

Szukasz pozytywnej zmiany? Butelka filtrująca to coś dla Ciebie

Lato nadchodzi wielkimi krokami. Czas się do niego przygotować. Zadbaj nie tylko o formę, ale i odpowiednie nawodnienie! Poznaj powody, dla których warto już dziś sięgnąć po bidon na wodę.

Bidon na wodę, czyli twój partner na co dzień

Chcesz odpowiednio o siebie zadbać? Pamiętaj o regularnym nawadnianiu! Jak pewnie wiesz, dziennie powinieneś pić od 1,5 l do 2,5 l wody. Wygodna, lekka i poręczna butelka filtrująca może ci w tym pomóc.

W jaki sposób? Jej atrakcyjny wygląd nie tylko nie pozwoli ci oderwać od niej wzroku, ale też przyciągnie spojrzenia, jednocześnie przypominając o uzupełnieniu płynów! Sposób użycia jest banalnie prosty, dlatego możesz to zrobić w każdej chwili i dosłownie wszędzie. Wystarczy do tego dostęp do wody kranowej, butelka wielokrotnego użytku oraz filtr, który może oczyścić aż 150 l wody miesięcznie.

Przy okazji warto wspomnieć, że filtr węglowy jest naturalny – wytwarzany z łupin kokosa. Na co możesz liczyć? Butelka z filtrem usunie z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru, jednocześnie pozostawiając niezmienną ilość minerałów w niej występujących (m.in. magnez oraz wapń). Dzięki temu smaczną wodę masz zawsze na wyciągnięcie ręki – dosłownie. Nawet nie będziesz wiedział, kiedy bidon na wodę stanie się Twoim partnerem dnia codziennego.

Gdzie możesz korzystać z tego wyjątkowego rozwiązania (bidon na wodę)?:
– w domu
– na spacerze
– w pracy
– na uczelni
– na treningu
– na wakacjach.

Znajdź rozmiar dla siebie i odkrywaj nowe możliwości:
– najmniejsza (0,3 l)
– średnia (0,5 l)
– największa (0,7 l).

Butelka filtrująca. Zadbaj nie tylko o siebie, ale i o środowisko

Wiesz już, że butelka wielokrotnego użytku pomoże ci każdego dnia, gdziekolwiek jesteś – ale to nie wszystko! Może się ona okazać ważnym krokiem w kierunku troski o środowisko. W jaki sposób? Pewnie wiesz, jak wielkim problemem dla świata jest nadmiar plastiku. Pijąc wodę w jednorazowych opakowaniach, miesięcznie przyczyniasz się do „odkładania” prawie 5 kg tego tworzywa sztucznego, co w skali roku daje 60 kg! To naprawdę sporo. Dlatego zmieniając ten jeden nawyk, a co za tym idzie, przerzucając się na filtrowaną wodę kranową, „odciążasz” naszą planetę już od pierwszego dnia. Łap za butelkę filtrującą i każdego dnia zmieniaj świat na lepsze! Masz wpływ na środowisko.

Czujesz miętę? Bidon na wodę w tym kolorze – i nie tylko – znajdziesz na stronie sklep.dafi.pl/bidon

Niezbędnik na biwak, czyli co zabrać na dzikie wakacje?

Weekend w Górach Świętokrzyskich. Przyjedź do Kielc!