close
Hotelowy komfort w przystępnej cenie

Hotelowy komfort w przystępnej cenie

Wielkimi krokami zbliża się czas podróży i wakacyjnych wyjazdów. Warto już dziś znaleźć dla siebie dogodny nocleg, póki jeszcze są wolne miejsca i mamy możliwość spokojnej rezerwacji odpowiedniego hotelu.

Wielkimi krokami zbliża się czas podróży i wakacyjnych wyjazdów. Warto już dziś znaleźć dla siebie dogodny nocleg, póki jeszcze są wolne miejsca i mamy możliwość spokojnej rezerwacji odpowiedniego hotelu.

Większość z nas wybiera nieco tańsze obiekty, ale wciąż zapewniające komfortowe warunki wypoczynkowe. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na inne rozrywki, pamiątki, smakołyki, co zdecydowanie się opłaca. Tym bardziej, że w hotelowym pokoju nie spędzamy zbyt wiele czasu. Wakacyjne dni pełne są zwiedzania, fotografowania, odkrywania nowych, ciekawych miejsc, nie zaś wylegiwania się na hotelowym łóżku. Dlatego godną uwagi propozycją jest dwugwiazdkowy Start Hotel Atos.

Dlaczego warto zdecydować się na nocleg w hotelu Atos:

– niewygórowane, atrakcyjne ceny

– miła, przyjazna atmosfera

– kompetentna, życzliwa obsługa

– możliwość wyboru pokoju typu STANDARD PLUS lub KOMFORT

– bezprzewodowy dostęp do Internetu

– kompleksowo wyposażone łazienki

– przystosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych

– mile widziane zawierzęta

– pyszne śniadania serwowane w formie bufetu

Dogodna lokalizacja gwarancją udanego wyjazdu

Oprócz samego hotelu oraz wyglądu pokoi, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę także na to, gdzie dany obiekt został zlokalizowany. To ważne, jeżeli nie chcemy tracić cennego czasu na przebywanie w korkach, usiłując przemieszczać się z miejsca na miejsce. Wspomniany wcześniej START Hotel Atos, położony przy Trakcie Królewskim w okolicy Centrum Biznesu na Mokotowie, zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta, bezproblemowy dojazd z Portu Lotniczego i dworców kolejowych, a także bliskie sąsiedztwo najważniejszych warszawskich zabytków – jak Pałac w Wilanowie albo urokliwe Łazienki Królewskie.

Wakacyjna oferta specjalna

Aktualnie w hotelu Atos obowiązuje atrakcyjna wakacyjna promocja – dokonując rezerwacji do 16.06.2014 roku otrzymamy pokój w niższej cenie! Za nocleg dla dwóch osób w weekend zapłacimy jedyne 85 PLN za dobę! Oferta obowiązuje przy dokonaniu rezerwacji drogą online do 16.06.2014 i dotyczy pobytów wakacyjnych od 27.06 do 31.08.2014 roku. Ilość pokoi objętych promocją jest ograniczona, zatem już dziś zachęcamy do odwiedzenia strony: www.hotelatos.pl i zarezerwowania noclegu dla siebie.

Kąpielisko w Chotyłowie

Kąpielisko w Chotyłowie

Dworek w Orońsku na starej fotografii z czasów kiedy mieszkał w nim Józef Brandt. Źródło: www.oronsko.info

Dwór Józefa Brandta w Orońsku (zabytki w okolicy Radomia)