Ustrzyki Dolne – Gromadzyń

Napisany przez

Stacja Narciarska Gromadzyń posiada dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe o długości 700 metrów. Jeden wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów.

Trasy GromadzyńStacja narciarska „Gromadzyń”
tel. (013) 461 14 37
www: http://www.ustrzyki-narty.pl/
cennik: SkiPass

Narty/Snowboard
Pięć wyciągów rozmieszczonych na stoku Gromadzynia. Jest to największy kompleks narciarski w Bieszczadach. Naśnieżane stoki są zawsze dobrze przygotowane. Na miejscu pełna gama usług, serwisu, restaurację oraz pokoje noclegowe.

O stoku:
Lokalizacja: stok północny
bar, restauracja, ratownik GOPR na miejscu, wypożyczalnia nart, serwis, szkoła narciarska X-Scream, sklep sportowy, komfortowe miejsca noclegowe, dogodny dojazd, blisko centrum, trasa spacerowa (2,5 km).
Parking: niestrzeżony na około 300 samochodów (5 zł + darmowy jeden wjazd), parking dla autokarów

Wyciągi:
Dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe o długości 700 metrów.
Jeden wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów
Wyciąg mały o długości 200 metrów.

Wyciągi ogółem: 5
Wyciągi orczykowe: 2
Wyciągi talerzykowe: 3

Trasy:
trasa I – 750 m – posiada homologację „FIS” na slalom
trasa II – 800 m
trasa III – 900 m

różnica wzniesień 164 metry
Trasy są oświetlone, sztucznie śnieżone i ratrakowane.
Stoki zabezpieczane są przez ratowników bieszczadzkiej grupy GOPR i PCK.

Trasy ogółem: 9
Trasy naśnieżane: 9
Trasy oświetlone: 7

Dojazd:
Jadąc od strony Sanoka, przejechać centrum Ustrzyk i kierować się na Ustrzyki Górne, po przejechaniu pod wiaduktem kolejowym skręcić w drugą przecznicę w prawo; należy uważać na krótki, lecz stromy podjazd do parkingu. Można też wjechać w pierwszą przecznicę za wiaduktem, przejechać przez bocznicę kolejową i skręcić w pierwszą ulicę w lewo za stacją paliw, trzeba uważać na koleiny na ostatnich 150 metrach.
PKP: z dworca pieszo kładką nad torami około 10 minut piechotą
PKS: z dworca pieszo kładką nad torami około 10 minut piechotą

Komentarze 0

  1. Tydzień temu wybraliśmy się do Zalesia … ku wielkiemu rozczarowaniu dzieci wszędzie był zakaz kąpieli… Mało tego. Mostek zamknięty na kłódkę, basen opustoszały. Woda przynależąca do mini plaży wydzielona została do uprawiania sportów wodnych. Więcej chyba nie muszę mówić…

  2. Ciężko było znaleźć ten post w google, strona ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

  3. Super zestawienie! Nie wiedziałam, że aż tyle jest tych parków z dinozaurami? Choć widzę, że pod uwagę zostały wzięte nawet te gdzie w parkach stoi kilka pojedynczych figur. Ja osobiście mogę polecić wizytę w Juraparku w Krasiejowie, największy taki park w Europie, atrakcji cała masa;)

  4. AGa

    Mówcie co chcecie ale najlepiej jest w Ślesinie – piekne czyste jeziora (ciagna sie ok 70 km ciag jezior), bardzo ciepla woda nawet do 30 st C (goraca woda wylewana z elektrocieplowni do jeziora) mnostwo atrakcji dla dzieci park inowy, paintball, wiele nowoczesnych placów zabaw, piekne plaże, duzo barow, smazalni, statki , skutery, port dla Łodzi i jachtow. Uwielbiam to miejsce. Okolo potorej godz jazdy z Łódż Radogoszcz

  5. Leźnica Wielka może być co najwyżej miejscem nad wodą a nie kąpieliskiem. Woda jest tam na tyle brudna, że strach się kąpać, a pamiętam, jak to miejsce tętniło życiem w weekendy. Za to do listy dodałbym plażę przy rzece Warcie przy basenach termalnych w Uniejowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>