close
Czy warto wybrać się na wycieczkę objazdową?

Czy warto wybrać się na wycieczkę objazdową?

Zamknij oczy i wyobraź sobie idealne wakacje. Co widzisz? Marzy Ci się 5 gwiazdkowy hotel, drinki z palemką, leżaki przy basenie, widok z okna na plaże i nielimitowane jedzenie? A może uważasz, że wczasy all inclusive to nuda i z wakacji chcesz przywieść coś więcej niż kilka zdjęć z hotelowego basenu i ciemnobrązową opaleniznę? Jeśli tak, to idealnym sposobem na wymarzony urlop będzie dla Ciebie wycieczka objazdowa. Zobacz, na czym ona polega i kiedy warto się na nią wybrać.

Czym jest wycieczka objazdowa?

Wycieczki objazdowe to oryginalny sposób na spędzenie urlopu. Wycieczka objazdowa jest wyborem dla szukających niesztampowych pomysłów i oryginalności w czasie wakacji. Dobrze zaplanowana i zorganizowana będzie świetnym sposobem na poszerzenie swojej wiedzy, poznanie nowej kultury, smaków, ludzi. W jej trakcie nie tylko zobaczysz niesamowite miejsca, ale i więcej dowiesz się o kraju, w którym spędzasz wakacje. Na czym jednak polega ta forma wypoczynku?

Wycieczki objazdowe dostępne są w różnych formach. Możesz wybrać się na taką, która przez 14 dni będzie nastawiona tylko na zwiedzanie i poznawania nowych miejsc lub skorzystać z opcji 7+7, gdzie pierwszy tydzień poświęcisz na objazd, a drugi na odpoczynek. Jeśli natomiast nie masz za dużo czasu w East Travel możesz wybrać wycieczki objazdowe 3-dniowe, które pozwolą Ci na poznanie najbliższych sąsiadów Polski: Ukrainy, Węgier czy Czech. Z East Travel wyruszyć możesz też dalej np. do Izraela czy Gruzji- wycieczki objazdowe organizowane są bowiem w wielu krajach Europy i świata.

Bez względu na to, jaką formę wycieczki objazdowej wybierzesz, nastaw się, że nie będzie nudno. Przez cały okres jej trwania będziesz poznawał nowe miejsca, codziennie spał w innym hotelu i jadał w lokalnych restauracjach. Pomiędzy punktami przemieszcza się wynajętym, prywatnym autokarem pozostającym do dyspozycji uczestników wycieczki. Dzięki temu dotrzeć można w najbardziej odległe i niedostępne zakątki, a także pod wyjątkowe atrakcje. Jakie? Wszystko zależy od kraju. Z East Travel wycieczka objazdowa na Ukrainę pozwoli skosztować lokalnych trunków, wyprawa do Gruzji pozwoli odwiedzić lokalne winnice, natomiast podróż do Danii to znakomita okazja na spotkanie z wysoką kulturą w operze i teatrze królewskim.

Zawsze bezpiecznie, zawsze pod opieką – wycieczki objazdowe z pilotem

Jedną z zalet każdej wycieczki objazdowej w East Travel jest fakt, że na całej trasie turystom towarzyszy pilot/przewodnik. W East Travel spotkasz przewodników z pasją, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, opowie o ciekawostkach, a także podpowiedzą, jakie pamiątki przywieź z wyjazdu czy jakich lokalnych potraw spróbować. Pilot czuwać będzie też nad kwestiami organizacyjnymi i bezpieczeństwem. Podróżując z East Travel, nie obawiaj się też problemów z komunikacją – nasi przewodnicy doskonale mówią po polsku.

Na wycieczce objazdowej towarzyszyć ci będzie nie tylko pilot, ale i inni uczestnicy wyprawy. Spędza się z nimi czas nie tylko podczas przejazdów, ale i zwiedzania, posiłków, atrakcji. Jest to więc znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości i przyjaźni. Wybierając się na wycieczkę z rodziną, można natomiast zacieśnić więzi i poznać się w zupełnie nowych sytuacjach.

Kto może wybrać się na wycieczkę objazdową z East Travel?

Wycieczki objazdowe East Travel to dobra propozycja dla każdego. Opracowane programy cieszą się popularnością zarówno wśród młodych osób, jak i seniorów. Z East Travel na Ukrainie, Węgrzech, w Czechach, Dani czy Wielkiej Brytanii dobrze bawią się single rodziny z dziećmi, grupy znajomych, jak i pary. Aby wyruszyć na wyprawę nie trzeba mieć ponadstandardowej kondycji fizycznej. Programy ułożone są tak, aby bez względu na wiek czy tężyznę fizyczną każdy nadążył i na spokojnie obejrzał najważniejsze zabytki i atrakcje. Nie brakuje też czasu wolnego. Ten można przeznaczyć na zdjęcia, zakupy czy wypicie kawy w klimatycznych kafejkach.

Dlaczego warto jechać na wycieczkę objazdową?

Wycieczka objazdowa to idealny sposób na aktywny urlop pełen atrakcji. Co ważne o ich zaplanowanie nie trzeba martwic się samemu. Noclegi, transport, plan zwiedzenia wszystkim tym zajmie się biuro podróży, dla uczestników wycieczki pozostanie jedynie ta przyjemna część urlopu. Wybierając się na wycieczkę objazdową z profesjonalnym biurem podróży, możesz liczyć na bogaty program, który w ciągu kilku/kilkunastu dni pozwoli zwiedzić wiele miejsc, poznać lokalną kulturę, kuchnię, ludzi. Poznawanie i odkrywanie będzie tym łatwiejsze, że na miejscu również nie trzeba się o nic martwić, za realizacje programu odpowiedzialny jest bowiem pilot wyprawy, do którego można się zwrócić o pomoc w problematycznych sytuacjach.

Sprawdź ofertę East Travel pod adresem: https://www.easttravel.pl/

Odrobina luksusu nie zaszkodzi – zaplanuj wyjazd do Hotelu SPA

Czy Energylandia jest otwarta zimą? Znamy odpowiedź!