close
Power Boats Poland – oficjalny dystrybutor Azimut Yachts

Power Boats Poland – oficjalny dystrybutor Azimut Yachts

Spełnienie marzeń w postaci posiadania jachtu w dzisiejszych czasach jest prostsze niż kiedykolwiek. W celu zakupu nie trzeba już przemierzać całej Europy w poszukiwaniu producenta luksusowych łodzi. W celu zapoznania się z ofertą marek takich jak Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray możemy zgłosić się do firmy Power Boats Poland, która jest oficjalnym dystrybutorem tych marek.

Power Boats Poland – oficjalny dystrybutor łodzi i jachtów

Firma Power Boats Poland od wielu lat zajmuje się sprzedażą i dystrybucją łodzi i jachtów motorowych. Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie oraz bezpośredni kontakt do stoczni takich jak np. Azimut Yachts. Poza tym łodzie dla wielu naszych pracowników firmy są pasją i hobby. Dzięki temu mogą oni udzielić klientom nie tylko teoretycznych, ale również praktycznych porad odnośnie wyboru łodzi jak i sprzętu na niej dostępnego. Biuro firmy wraz z salonem ekspozycyjnym można odwiedzić przez 6 dni w tygodniu w miejscowości Nieporęt koło Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim. Dzięki temu na miejscu będzie można zobaczyć nie jeden jacht motorowy.

Stocznia Azimut Yachts

Włoska stocznia Azimut Yachts posiada ponad 40 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz budowie luksusowych łodzi i jachtów motorowych. Łodzie wypływające ze stoczni to nie tylko piękne maszyny, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, ale również użycie najnowocześniejszych technologii i standardów bezpieczeństwa, zobacz tutaj: http://www.powerboats.pl/modele/azimut-yachts.

W ofercie firmy można znaleźć różnorodne jachty. Najmniejsze z nich mają 12 metrów długości, z kolei najdłuższe osiągają nawet 35 metrów. Łodzie są dopracowane w najmniejszym szczególe zgodnie z zamówieniem klienta, co sprawia że otrzymany produkt bez wątpienia spełni oczekiwania kupującego.

Firma od lat dba o rozwój najnowocześniejszych technologii jak i pracowników i przeznacza na te cele dużą część zysków ze sprzedaży. Dzięki temu z roku na rok produkty firmy posiadają coraz wyższą jakość.

Oferta stoczni Azimut Yachts

Jak już wcześniej wspomniano stocznia posiada w ofercie różne modele jachtów motorowych, które również w obrębie poszczególnego modelu mogą różnić się długością i wykończeniem. Każda z łodzi posiada na wyposażeniu kabiny sypialne, łazienkę jak również wspólną część. Najmniejsze z łodzi pozwalają na nocleg do 4 osób, z kolei największe jednostki jak np. Azimut Grande 35 metri posiadają 10 miejsc do spania dla gości i 6 dla obsługi statku: http://www.powerboats.pl/modele/azimut-yachts/grande-collection/grande-35-metri. Sprawia to, że jachtem tego typu można wybrać się w długi rejs bez konieczności zawijania do portu.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: http://www.powerboats.pl/modele/beneteau/lodzie-motorowe.

Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 99

31 marca 2020980Views

Praktyczny przegląd sprzętu biwakowego. Musisz to mieć!

Co warto zobaczyć w Kotlinie Sandomierskiej?