close
Wakacje na najwyższym poziomie – oczyszczacz powietrza w pokoju hotelowym

Wakacje na najwyższym poziomie – oczyszczacz powietrza w pokoju hotelowym

Oczyszczacz powietrza z lampą UV w hotelowym pokoju, to z pewnością znacznie podwyższyłoby standard pokojów w każdym hotelu. Przez zwiększone zanieczyszczenia, a także alergeny i krążące w powietrzu wirusy i bakterie, musimy liczyć się i z tym , że nawet nad morzem, czy w górach jakość powietrza nie jest najlepsza. Zanieczyszczone powietrze niekorzystnie wpływa na cały nasz organizm również na samopoczucie, czy jakość snu. Umieszczenie dobrej klasy oczyszczacza powietrza we własnym hotelu jest bardzo dobrym pomysłem, który z pewnością zostanie doceniony przez większość klientów.

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać do pokoju hotelowego?

Filtracja powietrza będzie działać na najwyższym poziomie tylko wówczas, gdy będzie dopasowana pod kątem powierzchni i wydajności oczyszczania do konkretnego pomieszczenia, w tym przypadku powierzchni pokoju hotelowego. Na jakość filtracji wpłynie także jej sposób, a konkretniej wnętrze oczyszczacza. Dobrej klasy urządzenie do sterylizacji powietrza będzie działać wieloetapowo, wykorzystując najlepsze metody filtracji, jak filtr HEPA, węglowy, czy wstępnym. W większości oczyszczaczy dostępnych w dobrych sklepach zastosowano także generator jonów, dzięki czemu powietrze jest nie tylko filtrowane ale również jonizowane. Niektóre modele jak np. VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza, zastosowały także znane już od wielu lat lampy uv jako dodatkowy element filtrujący. Jeśli szukamy urządzenia do hotelu konieczne będzie, aby było ono maksymalnie ciche i energooszczędne, dzięki czemu nie narażamy się na zwiększone koszty. Obsługa także nie powinna być skomplikowana, a goście powinni móc z łatwością obsłużyć oczyszczacz powietrza z lampą UV.

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza idealny do hotelowego pokoju

Czy oczyszczacze powietrza z lampą uv staną się standardowym wyposażeniem pokoi hotelowych, nie wiadomo, jednak umieszczenia tego typu urządzenie w pokoju hotelowym , w którym śpią nasi goście z pewnością pozytywnie wpłynie na ocenę naszego hotelu, a także samopoczucie i komfort klientów.

Dobrym przykładem urządzenia świetnie nadającego się do hotelu będzie produkt duńskiego producenta VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza z jonizacją. Jego powierzchnia oczyszczania jest na tyle duża, że z łatwością poradzi sobie w nawet bardzo dużym pomieszczeniu, dlatego też będzie dobrym rozwiązaniem nie tylko do pokoju ale również lobby hotelowym. Powierzchnia oczyszczania VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza wynosi aż 80 m2 natomiast wydajność to 620 m3/h. Urządzenie Vestfrost jest ciche wydajne i energooszczędne, a do tego atrakcyjne cenowo. Dodatkową zaletą tego oczyszczacza powietrza z lampą uv jest możliwość sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej co ułatwi gościom obsługę urządzenia.

Oczyszczacz powietrza to urządzenie nie tylko do użytku domowego, sprawdzi się również w pomieszczeniach biurowych, przychodniach, przedszkolach, czy wspomnianych pokojach hotelowych. Warto zadbać o jakość powietrza, tym samym dbając o zdrowie swoje i innych.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

24 maja 2022306Views

Jaki dron wybrać dla osoby początkującej?

Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność.