close
Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność.

Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność.

Nawet jeśli nie borykasz się z lękiem przed lataniem, podróż samolotem może być stresująca i wymagająca, szczególnie jeśli wyjeżdżasz na dłuższy urlop. Nie warto dokładać sobie dodatkowych nerwów, dlatego wiele z czynności przed wyjazdem nie odkładaj na ostatnią chwilę. Jedną z nich jest wybranie i rezerwacja parkingu przy lotnisku, tak aby, pozostawiony pod twoją nieobecność samochód był bezpieczny. Podpowiadamy, gdzie zaparkować na lotnisku Okęcie i kiedy zarezerwować miejsce parkingowe.

Kiedy zarezerwować parking na lotnisku Chopina?

Odpowiedź brzmi – jak najwcześniej! Lotnisko Chopina to najpopularniejszy i największy port lotniczy w Polsce, co szczególnie odczuwają pasażerowie w sezonie wakacyjnym. Najwięcej z nich na lotnisko wybiera się własnym samochodem, dlatego nie warto zwlekać z rezerwacją parkingu przy lotnisku lub w jego niedalekiej odległości. Rezerwacji i płatności warto dokonać zaraz po otrzymaniu informacji o godzinie wylotu (przy zakupie biletów lub po otrzymaniu informacji z biura podróży).

 

Lotnisko Chopina – gdzie zaparkować?

Szukając punktu, które moglibyśmy polecić jako rekomendowany parking przy Okęciu, natrafiliśmy na wiele pozytywnych opinii o miejscu zwanym Parking Park&Fly, które zlokalizowane jest ok. 7 minut jazdy od głównego terminala bezpośrednio przy Południowej Obwodnicy Warszawy S2. Parking z blisko 1000 miejsc postojowych posiada wszelkie udogodnienia dla Klientów takie jak możliwość płatności przez internet, a także skorzystanie z bezpłatnego transferu bezpośrednio pod terminal lotniska. Droga z parkingu na lotnisko odbywa się wygodnym, klimatyzowanym busem i z pewnością nie zajmie zbyt wiele czasu. Parking czynny jest przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, co poprawia bezpieczeństwo, które tu stawia się na pierwszym miejscu. Monitorowana przestrzeń, ogrodzony teren bez możliwości wejścia na niego osobom nieuprawionym to tylko niektóre środki zaradcze, które sprawią, że po twoim powrocie nie będzie czekała na Ciebie żadna niespodzianka w postaci skradzionego czy uszkodzonego samochodu.

 

Jak zaparkować na lotnisku Chopina tanio?

Wiele osób szuka w internecie odpowiedzi na frazę lotnisko chopina gdzie zaparkować za darmo, a my stanowczo odradzamy tego typu pomysły. O wiele bezpieczniej zaparkować dalej od głównego terminala, co ma znaczny wpływ na cenę za postój, szczególnie jeśli wyruszamy w dłuższą podróż. Pozostawienie samochodu przy terenie lotniska poza wydzielonymi parkingami może wiązać się z kradzieżą, uszkodzeniem samochodu, a w najlepszym razie z… mandatem.

Wakacje na najwyższym poziomie – oczyszczacz powietrza w pokoju hotelowym

Obozy młodzieżowe lato 2022. Zagraniczne obozy młodzieżowe, czy może kolonie w Polsce? Ciekawy i aktywny wypoczynek dla młodzieży z Tripky.pl