close
Co robić latem? Góry, morze a może Flyspot?

Co robić latem? Góry, morze a może Flyspot?

Lato to czas w roku, kiedy szukamy własnego sposobu na wypoczynek. Jedni wybierają spędzenie urlopu nad morzem, a jeszcze inni jadą w góry. Warto jednak pamiętać, że również w wielu innych polskich miastach znajdziemy dla siebie moc atrakcji. Może w tym roku czas na coś nieoczekiwanego, spełnienie marzenia, czy podjęcie wyzwania?

Doskonałym pomysłem na spędzenie aktywnie czasu w wakacje jest odwiedzenie Flyspot. To wyjątkowe miejsce dostarczy niezapomnianych wrażeń całej rodzinie, bo z atrakcji skorzystać mogą już dzieci od 3 roku życia, a i podeszły wiek nie będzie przeciwwskazaniem do spróbowania swoich sił.

Czym jest Flyspot i gdzie się znajduje?

Wyjątkowe centrum Flyspot znajdziemy obecnie w trzech polskich miastach – są to Warszawa, Katowice oraz Wrocław. W każdym z nich czeka na nas świetna atmosfera, profesjonalna obsługa oraz wrażenia, które ciężko wyrazić słowami.

Tunel aerodynamiczny Flyspot dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej na świecie technologi sprawia, że każdy z nas może unieść się w powietrze i spełnić odwieczne marzenie człowieka o lataniu. Możemy tu mówić o symulatorze swobodnego spadania.

Aby skorzystać z atrakcji, musimy założyć specjalny strój, który poprawi aerodynamikę naszego ciała i pomoże nam się unosić w powietrzu. Dodatkowo będzie on nas również chronił przed silnym wiatrem, którego strumień osiąga tu prędkość do 330 km/h.

W każdym centrum Flyspot klienci mogą skorzystać z wyjątkowego tunelu, w którym poczują, że unoszą się nad ziemią. Jeśli przyjedziemy z bliskimi, będą mogli oni podziwiać wyzwanie, jakie podjęliśmy, a nawet nagrać je dla nas na pamiątkę.

Co jeszcze oferuje nam Flyspot?

W warszawskim centrum mamy możliwość skorzystania dodatkowo z jeszcze bardziej niecodziennej i jedynej w swoim rodzaju atrakcji. Znajduje się tu bowiem symulator Boeing 737. Dostępny kokpit jest wierną repliką prawdziwego modelu tego wyjątkowego liniowca, dzięki czemu mamy szansę usiąść za sterami ogromnej maszyny i poczuć się jak prawdziwy pilot.

Symulatory latania nie są powszechnie dostępne, przez co wiele osób mogło dotąd jedynie marzyć o sprawdzeniu swoich sił w starciu z takim gigantem. Wsiadając do symulatora samolotu we Flyspot w Warszawie, z pomocą instruktora poznamy szczegółową obsługę kokpitu – liczne przełączniki, guziki i dźwignie – z pewnością chcesz wiedzieć, do czego służą.

Siedząc za sterami mamy przed sobą grafikę w jakości 4K, co dodatkowo zwiększa poczucie autentyczności i pozwala odnieść wrażenie, że nie jest to jedynie symulacja, ale naprawdę pilotujemy samolot. Scenariusz naszego lotu może być właściwie dowolny, bo ilość opcji do wyboru jest tutaj niezliczona, a liczba lotnisk, pomiędzy którymi wybieramy, wynosi aż 2400.

Kiedy pojechać do Flyspot?

Jest to miejsce, które można odwiedzić właściwie o każdej porze roku. Z pewnością jednak to jedyna w swoim rodzaju atrakcja, która sprawi, że urlop stanie się niezwykły. Doskonałym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie sobie czasu w centrum w czasie, gdy będzie spędzać urlop w okolicy miast, gdzie ono się znajduje. W ten sposób urozmaicimy nasz czas.

Warto pamiętać, że na miejscu uzyskamy wsparcie profesjonalnych instruktorów. Jest to więc atrakcja dla dzieci, dorosłych, dla osób początkujących, jak i z doświadczeniem. Z całą pewnością pozostaną niezapomniane wspomnienia i ogromne emocje.

Czy Flyspot jest bezpieczny?

Wiele osób marzy o skoku ze spadochronem czy innych ekstremalnych doznaniach, jednak z różnych powodów się na nie nie decyduje. Właśnie bezpieczeństwo jest w przypadku Flyspot zdecydowaną przewagą. Tutaj proces latania i swobodnego spadania jest w pełni bezpieczny i kontrolowany, dzięki temu niezwykłą przygodę mogą przeżyć również dzieci.

Korzystając z tego rozwiązania mamy więc gwarancje maksymalnego bezpieczeństwa, przy wyjątkowych wrażeniach podniebnego lotu. Z pewnością to idealny pomysł na wakacyjną przygodę, której długo nie zapomnimy.

Jak zaplanować dzień we Flyspot?

Przede wszystkim sprawdźmy, jak daleko od centrum Flyspot znajduje się miejsce, w którym zaplanowaliśmy urlop. Możliwe, że dość szybko dojedziemy, więc jeden lub dwa dni będziemy mogli spędzić właśnie w taki sposób. Przed budynkiem zawsze znajduje się darmowy parking, więc nie musimy się martwić o dodatkowe, związane z nim koszta.

Planując pobyt najlepiej wcześniej się zapisać, żeby mieć pewność, że tunel będzie dla nas w odpowiednim czasie zarezerwowany. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. Kompetentna i bardzo miła obsługa udzieli nam również wszelkich niezbędnych informacji, jakie będą nam niezbędne przed i w czasie wizyty.

Wakacje powinny być czasem wyjątkowym, a co lepiej zapisze się w naszej pamięci i da poczucie wolności od obowiązków niż podniebny lot? To również świetne rozwiązanie dla osób, które rozważają skok ze spadochronem, dzięki tunelowi sprawdzą, jak czują się w powietrzu i nabiorą pewności, że chcą spróbować.

Ogromną radość w czasie latania można dostrzec też u dzieci. Często porównują one doznania do przygód bohaterów ulubionych bajek i filmów. W związku z tym, jak widać, jest to atrakcja, z której naprawdę warto skorzystać całą rodziną.

 

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony flyspot.com

11 lipca 2022958Views

Romantyczny weekend Spa we dwojga – dlaczego tak popularny?

Gdzie warto pojechać na studenckie wakacje 2022?