close
Gdzie warto pojechać na studenckie wakacje 2022?

Gdzie warto pojechać na studenckie wakacje 2022?

Mnogość ofert wakacyjnych przewidujących podróże w różne zakątki Europy może przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza jeśli to będzie jedna z Twoich pierwszych podróży. Wielu studentów jeszcze waha się jaki kierunek obrać albo jest zmęczona przeglądaniem tysięcy ofert. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestawienie kilku propozycji zorganizowanych wyjazdów idealnych dla studentów, zarówno tych rozpoczynających podróżowanie jak i tych mocno obeznanych z wieloma krajami.

Najlepsze wyjazdy studenckie w najróżniejsze zakątki świata

Przy podejmowaniu decyzji, które wyjazdy zasługują na Twoją zainteresowanie wzięliśmy pod uwagę kilka czynników, w tym:

  • to, jakich dokumentów potrzebujesz,
  • możliwości transportowe,
  • dostępność zabytków, plaż i innych studenckich atrakcji,
  • klimat miejsca,
  • przewidywaną pogodę o tej porze roku,
  • możliwość spędzania wolnego czasu na wiele sposobów,
  • towarzystwo i możliwość wyjazdu z przyjaciółmi.

Wyjazdy studenckie wymagają odpowiedniej atmosfery i planu dostosowanego do studenckiego trybu funkcjonowania. W końcu na wakacjach chcemy się dobrze bawić i korzystać z możliwości aktywnego odpoczynku i zwiedzania fantastycznych miejsc.

Wakacje 2022 – gdzie warto się wybrać?

Dla niektórych sesja już się skończyła, a inni walczą jeszcze o ostatnie zaliczenia przedmiotów. Ostatecznie za kilka dni zdecydowana większość studentów rozpocznie akademicki wypoczynek trwający aż do końca września. Aby dobrze wykorzystać wolny czas podczas wakacji 2022 warto pomyśleć o zorganizowanym wyjeździe w wymarzone miejsce w studenckim gronie, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji.

Nasza pierwsza propozycja to Bułgaria, a konkretnie Złote Piaski znane z mega imprezowego klimatu i najlepszych drinków z palemką w całej Europie. Tylko tam możesz odwiedzić tyle wspaniałych klubów, barów i dyskotek, gdzie wraz z pozytywna ekipą zabawisz się do białego rana. Wybierając zorganizowany wyjazd możesz też liczyć na wiele fajnych form spędzania czasu w grupie, takich jak amerykańskie domówki czy gry plażowe.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele osób odwiedziło już Bułgarię i to nie raz, dlatego specjalnie dla nich zmienimy kierunek i proponujemy wyjazd do malowniczej Grecji, gdzie wraz z przyjaciółmi z roku zbierzecie energię przed kolejnym semestrem na uczelni. Zorganizowany wyjazd gwarantuje często opcje All Inclusive, dzięki czemu nie musisz się martwić absolutnie niczym.

Jako, że wakacje studenckie kończą się z początkiem października, możesz sobie pozwolić na wyjazd we wrześniu kiedy zmniejsza się liczba turystów, a przede wszystkim rodzin z dziećmi. To gwarantuje spokój i mniejsze zamieszanie, więc możesz swobodnie doświadczać klimatu danego miejsca. Idąc tym tropem polecamy wyjazd do Włoch, gdzie możesz się zrelaksować, zwiedzić miejsca zapierającego dech w piersi czy poopalać się na najpiękniejszych plażach. Gwarantujemy, że w Rimini nie zabraknie też wyjątkowych, studenckich imprez w letnim klimacie.

28 lipca 2022515Views

Co robić latem? Góry, morze a może Flyspot?

Wczasy odchudzające – czy uda Ci się na nich stracić zbędne kilogramy?