close
Jakie chromowane akcesoria motocyklowe przydadzą się podczas dłuższej podróży?

Jakie chromowane akcesoria motocyklowe przydadzą się podczas dłuższej podróży?

Planujesz dłuższą wyprawę motocyklową? Chcesz uatrakcyjnić wygląd swojego motocykla i jednocześnie zwiększyć jego funkcjonalność? Inwestycja w chromowane akcesoria motocyklowe typu gmol z pewnością przełoży się na większy komfort jazdy i jednocześnie pozwoli zabrać ze sobą większą ilość przedmiotów, potrzebnych podczas dłuższej wyprawy – dzięki specjalnej ramie zakładanej na motocykl (gmol), będziesz mógł zabrać ze sobą kufry motocyklowe, zainstalować deflektory, spacerówki lub podesty dla siebie i pasażera. W jakie chromowane akcesoria motocyklowe warto zainwestować w pierwszej kolejności? Co kupić, by poprawić wygodę podróżowania, jednocześnie zwiększając funkcjonalność samego motocykla?

Oparcia dla pleców – jeśli planujesz dłuższą podróż, zadbaj o wygodę swoich pleców. Inwestycja w skórzane oparcie na chromowanej ramie zapewni Ci komfort, na jaki zasługujesz. Takie chromowane akcesoria motocyklowe są proste w montażu i po zakończeniu podróży możesz szybko się ich pozbyć – ich demontaż zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Gmole – to charakterystyczny element motocykli wielu typów, zabezpieczający wrażliwe elementy motocykla przed uszkodzeniem w momencie wypadku i pozwalający w wygodny sposób zainstalować na nim dodatkowe akcesoria. Gmole mają zwykle konstrukcję rurową, są chromowane, dla nadania im efektownego wyglądu i wysokiej trwałości, mogą osłaniać całą konstrukcję motocykla lub tylko jedną z jego części, na przykład tył, pod torby podróżne lub kufry motocyklowe. Gmole to najbardziej popularne i jednocześnie wyjątkowo przydatne chromowane akcesoria motocyklowe, bez których trudno wyobrazić sobie możliwość przygotowania jednośladu do dłuższej podróży.

Spacerówki – to specjalny rodzaj podnóżków stworzony z myślą o motocyklistach podróżujących na dłuższych dystansach. Spacerówki mocuje się do gmola i zwykle pokrywa warstwą błyszczącego chromu. Wśród chromowanych akcesoriów motocyklowych zajmują jedną z czołowych lokat, jeśli chodzi o przydatność ich stosowania, zwłaszcza podczas dłuższych wypraw motocyklowych. Zaawansowane spacerówki posiadają opcję regulacji położenia, dzięki czemu można w sposób idealny dopasować je do wzrostu i długości nóg każdego motocyklisty.

Podesty pod nogi – charakterystyczny element wyposażenia wielu klasycznych motocykli. Obok gmoli to najbardziej wyraziste chromowane akcesoria motocyklowe, nadające każdej maszynie niezwykle stylowego looku. Poza atrakcyjnym wyglądem podesty zapewniają większą wygodę w czasie podróży nie tylko kierowcy, ale także jego pasażerowi.

23 listopada 20171289Views

Jak zorganizować ciekawą wycieczkę szkolną?

Kuchnia chińska – poznaj jej geograficzne odmiany!