close
Gdzie mogę wykorzystać bon turystyczny?

Gdzie mogę wykorzystać bon turystyczny?

Fot. Pixabay

Bon turystyczny to wsparcie finansowe dla polskich rodzin, które ma również pomóc osłabionej branży turystycznej. Wykorzystując bon turystyczny można dokonać płatności zarówno za usługi hotelarskie, jak również imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka miejsc, gdzie możecie wykorzystać bon turystyczny.

Busko Zdrój
Pensjonat Sanato usytuowany jest w centrum uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój. Oprócz noclegu pensjonat oferuje swoim gościom usługi spa. Pensjonat znajduje się naprzeciwko Parku Zdrojowego.

Bukowina Tatrzańska
Willa Polana znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. W gratisie otrzymacie piękny widok na góry. Latem możecie skorzystać ze sprzętu do grillowania. Miłośników sportów zimowych z pewnością zainteresuje to, że obiekt ten położony jest zaledwie 900 metrów od wyciągu narciarskiego Ku Dolinie. Dlaczego o tym piszemy? Bon turystyczny jest ważny do końca marca 2022 roku. Jeśli właśnie wróciliście z wakacji, to być może to jest ten czas, kiedy warto pomyśleć o feriach zimowych….?

Wrocław
Hotel im. Jana Pawła II usytuowany na Ostrowie Tumskim. Jest to jedna z najstarszych części Wrocławia, która położona jest w centrum miasta. Dlaczego polecamy hotel akurat w tej części Wrocławia? Bo naszym zdaniem jest to najbardziej atrakcyjna część Wrocławia. Wybierając ten hotel – znajdziecie się zaledwie 600 m od wrocławskiej starówki i ok. 120 m od Katedry św. Jana Chrzciciela.

Lublin
Planujecie podróż na wschód Polski? Polecamy Wam wysoko oceniany Apartament 39, który położony jest w Lublinie, w pobliżu ulicy Krakowskie Przedmieście i pałacu Czartoryskich. W pobliżu usytuowane są liczne atrakcje, w tym pałac Sobieskich, plac Łokietka oraz pałac Gubernialny.

Powyższe propozycje zostały wyszukane w Wyszukiwarce podmiotów akceptujących bony turystyczne.

Atrakcje turystyczne w Świnoujściu, co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać?

Image by Marcin Wąż from Pixabay

Turystyka w Polsce paradoksalnie może skorzystać na koronawirusie. Potrzebna lepsza promocja regionów i lokalnych atrakcji