close
Jaki przenośny internet na wakacje za granicą?

Jaki przenośny internet na wakacje za granicą?

Wakacje to wspaniały czas. Najczęściej czekamy na nie cały rok. Fantazjujemy o nich, marzymy i śnimy, co tu na nich robić nie będziemy. Czasem trafiają się nam też mniej przyjemne sprawy związane z urlopem. Niekiedy musimy zostawić gdzieś dzieci lub psa. Często załatwienie ubezpieczeń i innych prawnych zagadnień, jak na przykład wynajem samochodu, może być irytujące. Planowanie wycieczek, czytanie obcej kulturze, to wielka strata czasu. Czasem chciałoby się zrobić to, już będąc na miejscu. Jednak nie jest to takie proste, zwłaszcza jeśli wyjeżdżamy poza granice Unii Europejskiej. Nie wszędzie możemy korzystać z bezprzewodowego internetu za granicą.

Jaki internet mobilny na wakacje?

Jak wiadomo, nikt w XXI wieku nie jest w stanie funkcjonować bez łączności ze światem. Zdarza się, że ktoś wyjeżdża, aby odciąć się od świata technologii i wszystkich bodźców, które na niego czekają w internecie. Mimo tego warto go mieć, bo może się nam zwyczajnie przydać. Mamy wtedy dostęp do tłumacza, GPS, opinii restauracji i wielu innych.

Przenośne WiFi za granicą – bezpiecznie i oszczędnie

Po co musieć zawracać sobie głowę dodatkowymi kosztami, wykupowaniem roamingu u operatora, gdzie czekamy w kolejce na infolinii kilkanaście minut? Warto jednak zająć się tą kwestią, bo ceny za internet bezprzewodowy bez limitu za granicą potrafiłyby nam doszczętnie popsuć wspomnienia z urlopu, po powrocie.

Sprawdź jak działa internet mobilny na podróż.

Rynek na szczęście nadąża za potrzebami przenośnego internetu na wakacjach. Powstał pomysł łatwy, wygodny, a przede wszystkim zrozumiały dla klientów i klientek. Dzięki czemu nie musimy się za bardzo wczytywać, w jego sposób działania i możemy cieszyć się urlopem.

Chodzi o router WiFi bezprzewodowy na wakacjach. Korzystanie z nielimitowanego internetu mobilnego za granicą jest bardzo przyjemne i wygodne. Co ważne też bardzo szybkie, bo w maksymalnie dobę od zamówienia, dostaniesz swój przenośny router.

Jak skorzystać z przenośnego internetu za granicą?

XOXO WiFi to pionierzy tej technologii w Polsce z kilkuset pozytywnymi opiniami klientów na stronie. Tam poprzez formularz dokonujesz zamówienia. Jedne dane, jakie musisz uzupełnić to kraj, do którego się wybierasz, ilość internetu, jaką potrzebujesz dziennie adres dostawy i zwrotu. Kurier dostarczy Ci router przed podróżą. Możesz też odebrać go w jednym z punktów sklepu, które znajdują się w największych polskich miastach.

To rozwiązanie pozwala na otrzymanie sprzętu nawet w ciągu pół godziny od złożenia zamówienia. Urządzenie od XOXO WiFi uruchomi się automatycznie, gdzie pojawisz się w kraju, który został zaznaczony w formularzu zgłoszeniowym. Zostaje tylko cieszenie się nielimitowanym dostępem do sieci w trakcie urlopu. Gdy już wrócisz ze swoich wakacji, nie musisz za wiele robić. Wrzucasz router do internetu mobilnego za granicą do koperty i odsyłasz na adres siedziby firmy.

Za mało korzyści?

Mam nadzieję, że już przekonałeś się o tym, jakie są wygodne opcje korzystania z internetu mobilnego z routerem na wakacjach. Nie zaszkodzi to jednak, aby przedstawić Ci kilka dodatkowych zalet tego rozwiązania. Po pierwsze nigdy nie stracisz łączności. Może zdarzy się tak, że na wakacjach będzie lało, albo miejsce Cię zawiedzie. Wtedy może najść Cię ochota na, na przykład nadrobienie filmów.

Wykorzystanie wykupionego dziennego pakietu, nie sprawi, że stracisz dostęp do internetu za granicą. XOXO WiFi dba o Twoje bezpieczeństwo. Posiada wbudowane zabezpieczenia, które chronią Twoje dane. Kolejny argumentem jest to, że można wiele zaoszczędzić. Roaming t-mobile czy roaming play wypadają dużo drożej, co można zobaczyć w statystykach na ich stronie.

Cartajima

Cartajima – białe miasteczko w środku gór

Urlop z dziećmi – czym kierować się przy wyborze hotelu?