close
W sercu Krakowa: Aparthotel Kraków w Sercu Krakowa – idealny na podróże służbowe

W sercu Krakowa: Aparthotel Kraków w Sercu Krakowa – idealny na podróże służbowe

W ostatnim czasie działalność hoteli została mocno ograniczona ze względu na obostrzenia związane z trwającą pandemią koronawirusa. Wciąż jednak odbywają się podróże służbowe, a przebywający z dala od domu pracownicy szukają najlepszych miejsc noclegowych. W Krakowie szczególnie polecamy jedno z nich.

Wszystko, czego potrzeba w czasie podróży służbowej

Bez względu na to, jak wyglądają Twoje delegacje, Aparthotel w Sercu Krakowa zadba o to, by niczego Ci nie zabrakło. Przed wszelkimi działaniami biznesowymi warto zjeść zdrowe i pożywne śniadanie. W Aparthotelu oferujemy różnorodne poranne posiłki dla naszych gości, dzięki czemu nie muszą zastanawiać się nad poszukiwaniem innego lokalu czy próbować samodzielnie przyrządzić śniadanie. W każdym z pokoi znajduje się stolik, na którym możesz wygodnie zjeść śniadanie przed obowiązkami służbowymi. To ważna chwila w ciągu dnia, której nie warto zaniedbywać. Z tego powodu stawiamy na świeże produkty najwyższej jakości, abyś mógł delektować się porankami w naszym obiekcie. Dodatkowo w pokojach i apartamentach znajduje się aneks kuchenny do Twojej dyspozycji.

Praca zdalna w komfortowych warunkach

Do podróży po Polsce zmuszeni są nie tylko pracownicy wyjeżdżający na szkolenia czy konferencje. Wiele zawodów wymaga przemieszczania się, zbierania materiałów lub spotkań z osobami przebywającymi w różnych miastach. Zazwyczaj wiąże się to z koniecznością pracy zdalnej. Aparthotel w Sercu Krakowa ma świadomość, jak dużym wyzwaniem bywa wypełnianie obowiązków poza biurem, dlatego dokłada starań, by pobyt w oferowanych pokojach i apartamentach był jak najwygodniejszy. Do dyspozycji gości pozostaje 27 pokoi, 3 apartamenty i 1 studio. Każde z nich wyposażone jest w prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny, w którym można znaleźć wszystko, co niezbędne do przyrządzenia posiłku czy zaparzenia kawy lub herbaty. Przytulny i praktyczny wystrój wnętrz pozwala poczuć się jak w domu, a doskonały sygnał darmowego Wi-Fi umożliwia szybką, niczym niezakłóconą pracę. Nasi goście mają możliwość wyboru pokoju z komfortowym biurkiem.

Spotkania poza biurem? Wszędzie blisko!

Lokalizacja Aparthotelu W Sercu Krakowa sprawia, że dotarcie do różnorodnych biurowców, auli czy sal szkoleniowych zajmuje niewiele czasu. Znajduje się on również w niewielkiej odległości od Dworca Głównego PKP i dworca autobusowego, co z pewnością ucieszy osoby podróżujące tymi środkami transportu. Zmotoryzowani goście mogą natomiast bezpłatnie skorzystać ze znajdującego się obok budynku parkingu.

Od historycznego centrum Krakowa Aparthotel w Sercu Krakowa dzieli zaledwie kilka minut spaceru. W niedalekiej okolicy znajdują się również biurowce Unity Center, kompleks biurowy High5ive, Fabryczna Office Park czy audytorium maximum.


Booking.com
8 grudnia 2020945Views2Comments

Busy do Niemiec – jak wybrać firmę przewozową?

Majówkowy wypad na Mazury