close
Bezpieczne lato 2020 – Wyjątkowe miejsce na spędzenie udanych wakacji

Bezpieczne lato 2020 – Wyjątkowe miejsce na spędzenie udanych wakacji

Zagraniczne wakacje stoją w tym roku pod znakiem zapytania. Nadal nie wiadomo, kiedy i na jakich zasadach będzie można pojechać na urlop do ciepłych krajów. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej lokalnemu rynkowi.

Wakacje nad morzem w Polsce – jak to jest z pogodą

Letni wyjazd na urlop jest wpisany w doroczny plan wakacyjny niemal każdego Polaka. Rokrocznie szturmowaliśmy plaże południowej Europy, północnej Afryki i dalszych zakątków globu. W tym roku będzie inaczej – jeśli urlop, to w Polsce. A o wakacjach nad polskim morzem mów się wiele złego. Nie brak przede wszystkim narzekań na pogodę. Tymczasem wieloletnia susza mocno zmieniła rzeczywistość. Dziś deszcz nad Bałtykiem nie jest oczywistością i w sezonie letnim wcale nie zdarza się często. Choćby z tego powodu warto zweryfikować swoje podejście na temat sensowności letnich wakacji nad polskim morzem.

Wakacje nad morzem – wakacje w Niechorzu

Można przypuszczać, że najbardziej popularne nadmorskie kurorty także w tym roku będą mocno oblegane. Dlatego lepiej odpuścić sobie Trójmiasto, Władysławowo, Ustkę i Kołobrzeg, większą uwagę zwracając na małe miejscowości, w których nawet w sezonie letnim jest stosunkowo spokojnie. Tu warto wyróżnić Niechorze, które już teraz przygotowuje się na przyjęcie wakacyjnych turystów. Ta nieduża miejscowość w tym roku będzie oferowała wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, stawiając na to, co oferuje natura. Miasto położone jest między morzem a jeziorem, na pewno każdy znajdzie dla siebie ustronne i atrakcyjne miejsce. Wybierając hotel Niechorze można mieć pewność, że urlop będzie nie tylko udany, ale i bezpieczny, co w obecnej sytuacji ma niebagatelne znaczenie.

Hotel nad morzem Niechorze

Szukając wygodnego hotelu w Niechorzu, warto zwrócić uwagę na hotel Amber (https://www.amber-park.pl/). Położony w kameralnej okolicy, pół kilometra od plaży (możliwy dojazd hotelowym melexem), oferuje luksusowe pokoje w przystępnej cenie. Hotel jest na bieżąco dezynfekowany, goście mają stały dostęp do środków antybakteryjnych. Każdy dzień zaczyna się śniadaniem w hotelowej restauracji, kończy obiadokolacją. Nie ma klasycznych obiadów, ponieważ mało kto przebywa w hotelu w porze obiadowej. Za to na plaży jest hotelowy bar.

Hotel jest doskonale przygotowany na przyjęcie najmłodszych gości. Kącik zabaw i animacje dla maluchów umilą dzieciom czas, a rodzicom pozwolą odpocząć i skorzystać ze strefy SPA, jacuzzi, sauny lub profesjonalnego masażu.


Booking.com
Obraz Pexels z Pixabay

Część hoteli nie przetrwa kryzysu wywołanego przez pandemię. Branży pomóc mogą szybsze otwarcie granic i decyzje Polaków o wyborze wakacji w kraju

Co pić we Włoszech?