close
Romantyczne chwile w Toruniu

Romantyczne chwile w Toruniu

Fot. Pixabay

Kilka dni spędzonych tylko we dwoje każdej parze doda mnóstwa energii na kolejne tygodnie, a nawet miesiące wspólnego życia. Warto o tym pomyśleć i wybrać na wspólny wyjazd piękne miejsce, pełne atrakcji…

Toruńska Starówka inaczej

Niezależnie od stażu Waszego związku możecie sobie zrobić wspaniały prezent wybierając Toruń hotel SPA na wyjazd we dwoje. Jest to hotel w Toruniu, który możemy Wam szczerze polecić. Czy może być coś lepszego niż dbanie o swoje uczucia i celebrowanie wspólnego czasu w urokliwym miejscu? Wyobraźcie sobie klimatyczne jacuzzi wśród zabytkowych murów podziemi toruńskiej starówki… Kameralne, zapewniające prywatność SPA Toruń zapewni Wam relaks na najwyższym poziomie. Niewątpliwie relaks w tak niezwykłej oprawie to będzie dopiero wstęp dla kolejnych magicznych chwil.

Toruń hotel SPA oferuje dysponuje również kojącą sauną. Rytuały z udziałem olejków eterycznych i seanse saunowe zapewnią niezapomniane przeżycia i regenerację w niezwykłym wydaniu. Relaks w SPA Toruń może stanowić wspaniałe zakończenie dnia wypełnionego wrażeniami w Toruniu.

Atrakcje Torunia

Jak już jesteśmy przy wrażeniach… – z pewnością wpisując w wyszukiwarkę hasło: Hotel Toruń centrum oczekujesz znalezienia hotelu w samym centrum starego miasta? Wcale nas to nie dziwi. Bliskie sąsiedztwo przepięknej Starówki oraz możliwość pieszego dojścia do wszystkich atrakcji Torunia to ogromny atut tego miejsca.

Walentynki w Toruniu

Toruń ma wiele do zaoferowania podróżującym parom. Co powiecie na romantyczny spacer brzegiem Wisły? Czy wiesz, że Panorama Toruńska została wytypowana jako jeden z Siedmiu Cudów Polski?! Wyobraź sobie, jak nocą podświetlone budynki przepięknie odbijają się w wodach Wisły. Warto również wspiąć się na wybudowany punkt widokowy, który mieści się na Kępie Bazarowej, zatrzymać się na chwilę, delektować ciszą, chłonąć każdą chwilę i podziwiać architekturę Torunia…

Fot. Pixabay

Jeśli lubicie poznawać nowe smaki, proponujemy również spróbować regionalnych rarytasów. Piernikowe piwo jest jednym z nich 😉 Jest to ciemne piwo o aromacie przypraw korzennych z nutą kardamonu, goździków i cynamonu – idealne na zimowy wieczór we dwoje.

Naszym zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie na romantyczny wyjazd we dwójkę biorąc pod uwagę hotele w Toruniu Stare Miasto.

Sevilla - Katedra

Sewilla (Sevilla) – miasto flamenco, tapas i wspaniałych zabytków

Fot. Pixabay

Wakacje na campingu a COVID-19