close
Mazury – wakacyjny raj dla całej rodziny

Mazury – wakacyjny raj dla całej rodziny

Mazury

Niezwykła natura, w wielu obszarach wciąż jeszcze dziewicza. Niezapomniane widoki, niebo odbijające się w tafli jeziora i niespotykany w żadnym innym miejscu spokój. To właśnie Mazury, idealne miejsce na wakacje dla całej rodziny, zwłaszcza tej, która pielęgnuje żeglarską pasję. Ale nie tylko. Mazury to przede wszystkim odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. Miejsce, w którym odżywają dziecięca ciekawość świata, wyobraźnia i pragnienie przeżycia niesamowitej przygody.

W poszukiwaniu bliskości natury

Szybkie tempo życia, zgiełk wielkiego miasta, hałas, stres – to wszystko towarzyszy nam na co dzień. Nic zatem dziwnego że w poszukiwaniu luksusu oderwania się od negatywnego wpływu cywilizacji, na miejsce wakacyjnego wypoczynku wybieramy tereny wciąż kuszące niesamowitą, dziką, oszałamiającą przyrodą. I kojącą ciszą. Jednym z nielicznych obszarów odpowiadającym tym wymaganiom są Mazury. Kraina Tysiąca Jezior, plasująca się w ścisłej czołówce światowych cudów natury – Polacy wciąż chętnie wybierają wczasy na Mazurach, w poszukiwaniu harmonijnego relaksu.

Nowe oblicze Mazur

Wakacje na Mazurach wielu z nas kojarzą się z biwakiem na brzegu jeziora i zacumowanym nieopodal jachtem. Coraz więcej osób poszukuje jednak lokalizacji, która zapewnia komfortowy odpoczynek na lądzie, a przy tym posiada infrastrukturę pozwalającą na rozwijanie żeglarskich pasji. Jedną z nich jest położony nad jeziorem Tałty w Starych Sadach urokliwy Hotel Robert’s Port, stworzony z myślą o gościach poszukujących miejsca, w którym można jednocześnie czerpać energię z mazurskiej natury, korzystać z udogodnień dla żeglarzy oraz spędzić spokojne wakacje na Mazurach – w hotelowym standardzie, lecz w spokojnej, sielskiej okolicy. Takie miejsca powstają jako odpowiedź na wakacyjne potrzeby całej rodziny. Atrakcje dla siebie znajdą tu zapaleni żeglarze, miłośnicy ciekawego designu, osoby kochające chilloutowe wakacje połączone z zabiegami w SPA, a także aktywni odkrywcy, chcący wakacje spędzić aktywnie, w zupełnie inny sposób niż resztę roku, odkrywając uroki Mazur.

Ahoj przygodo!

Nawet jeśli wydaje nam się, że dziś dzieci trudno jest oderwać od smartfonów, oferta wakacji na Mazurach zadaje kłam temu przekonaniu. Ciekawe turnusy, zwłaszcza połączone z fabułą, to dla najmłodszych wspaniała przygoda i dawka emocji, jakich nie zapewnią żadne elektroniczne zabawki. Kiedy na „Wyspie Piratów” na dzieci czekają ciekawe zabawy i animacje, a podczas wyprawy do lasu – poszukiwanie prawdziwych skarbów lub pogoń za piratami w czasie zabaw drużynowych – otaczający świat przestaje istnieć. Bo najmłodsi odkrywają go teraz od pirackiej strony – rozwiązując quizy, grając w planszówki, kosztując pirackich przysmaków czy słuchając tajemniczych morskich opowieści. Takie atrakcje dla najmłodszych co roku w wakacje oferuje na przykład Hotel Robert’s Port. Kulminacją wakacyjnej pirackiej przygody jest prawdziwa bitwa morska, czyli rodzinne zmagania sportowe z nagrodami. Czy jakieś dziecko będzie pamiętać o telefonie?

A wszystko to na świeżym powietrzu, nad mazurskim jeziorem, na prywatnej plaży, z dala od miejskiego zgiełku. Czyż nie tak wyobrażamy sobie wakacje marzeń? Dzieciaki pochłonięte przygodą, pod czujną opieką animatorów, a my… na przykład na rejsie statkiem pasażerskim…

17 stycznia 2020643Views

Który hotel wybrać na imprezę okolicznościową?

Ferie zimowe na Mazurach – rodzinny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody