close
Wyjazd sylwestrowy ze znajomymi

Wyjazd sylwestrowy ze znajomymi

Sylwester z paczką przyjaciół to świetny pomysł na przywitanie Nowego Roku. Impreza będzie niezapomniana, jeśli spędzicie ją w ciekawym miejscu i ulubionej formie. 

Jeżeli organizujecie wyjazd sylwestrowy ze znajomymi, postawcie na miejsce, które będzie podobało się wam wszystkim. Możecie wybrać się na domówkę, imprezę, bal, nad morze lub w góry.

Gdzie spędzić sylwestra?

Miejsce, w którym spędzicie ostatni dzień roku, powinno być odpowiednie dla całej waszej grupy. Ciekawą inicjatywą jest sylwester nad morzem 2016, ale równie dobrze możecie wybrać góry, restauracje, puby lub sale balowe. Tego dnia niemal w każdym lokalu organizowane są przyjęcia. Na kilka miesięcy przed imprezą, najlepiej już latem lub wczesną jesienią, zacznijcie ustalać jej szczegóły. Rozmowy powinny odbywać się w spokojnej atmosferze, na przykład przy lampce wina czy kuflu piwa. Pośpiech i stres utrudnią wam dojście do porozumienia i spowodują niepotrzebne kłótnie. Pamiętajcie, żeby w pierwszej kolejności wybrać formę spędzenia sylwestrowej nocy oraz jej lokalizację. Zróbcie głosowanie, a jeśli pomysłów będzie więcej, również losowanie. Zdarza się, że ktoś z grupy będzie niezadowolony z wyboru. W takiej sytuacji ważne jest, byście potrafili znaleźć kompromis. Następnie dokonajcie rezerwacji na imprezę lub nocleg. Na kilka tygodni przed sylwestrem może nie być już wolnych miejsc.

Wyjątkowe atrakcje na wyjątkową noc

W sylwestrową noc warto zrobić coś szalonego. W ten sposób wasza grupa jeszcze bardziej się zintegruje i zyska pozytywne wspomnienia. Jeśli wyjeżdżacie w góry, udajcie się na szlak lub do schroniska. Sylwester z widokiem na szczyty, przy kominku, grzańcu i góralskiej muzyce jest świetnym rozwiązaniem dla osób spokojnych i refleksyjnych. Taki klimat szczególnie sprzyja szczerym rozmowom, przemyśleniom i snuciu planów na przyszłość. Być może cenicie sobie bardziej ekstremalne przeżycia, możecie więc wyjechać nad morze. Wbrew pozorom nawet zimą toczy się tam życie i nie brakuje atrakcji. Jedną z nich są kąpiele w morzu, organizowane przez kluby morsów. Specjaliści przygotują was do wejścia do wody, czyli przeprowadzą instruktaż i rozgrzewkę. Dla waszej grupy może to być doskonała okazja, by przezwyciężyć strach i świetnie się bawić. Widok wielobarwnych fajerwerków, odbijających się w wodzie, będzie dodatkowym urozmaiceniem. Pamiętajcie jednak, by nie kąpać się w morzu pod wpływem alkoholu. Powinniście też mieć ze sobą stroje kąpielowe, ręczniki, klapki, koce i ciepłą odzież. W ten sposób unikniecie wychłodzenia.

2 listopada 20161935Views

Obuwie na każdą wyprawę, czyli czym powinny charakteryzować się dobre buty trekkingowe męskie

Polisa dla smartfona – czy warto ją kupić?