close
Rodzinny wypoczynek nad morzem w hotelu Amber Park w Niechorzu

Rodzinny wypoczynek nad morzem w hotelu Amber Park w Niechorzu

Wakacje nad polskim morzem to pod wieloma względami atrakcja, ale i pogodowa loteria. Jak wybrać hotel na urlop, by cieszyć się wypoczynkiem także wówczas, gdy pogoda zawiedzie? Poznaj ofertę Amber Park Hotel z Niechorza.

Jaki hotel na wakacje z dzieckiem nad morzem wybrać?

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Wakacje bez dzieci i wakacje z dzieckiem różnią się od siebie jak dzień od nocy. Jeśli rodzina nam się powiększyła i podróżujemy z kilkulatkami, warto wybrać hotel, który będzie przystosowany do przyjmowania małych gości.

Przede wszystkim warto sprawdzić, czy w hotelowym menu znajdują się potrawy akceptowane przez najmłodszych. Nie każde dziecko chętnie je wyszukane dania, powinno mieć możliwość skosztowania tych prostszych, które zna z domowej kuchni.

Jeśli hotel dysponuje basenem, dobrze by było, gdyby obok był brodzik. Takie rozwiązanie oferuje np. Hotel Amber-Park w Niechorzu.

Można się oczywiście zastanawiać, czy wakacje nad morzem w hotelu z basenem mają sens, ale nie ma się co oszukiwać – pogoda nad polskim morzem potrafi zaskakiwać nie tylko na plus i warto mieć w zanadrzu jakąś alternatywę, szczególnie, jeśli jedziemy na wakacje z dziećmi.

Hotel na wakacje – optymalna odległość od morza

Teoretycznie im bliżej, tym lepiej i to nie tylko ze względu na to, że plaża jest na wyciągnięcie ręki. Im bliżej morza, tym więcej cennego jodu w powietrzu, a między innymi po to jeździmy nad morze.

Jednak ze względów praktycznych warto wybrać taki hotel, który leży blisko morza, ale nie tuż nad nim. Dzięki temu możemy liczyć na ciszę w nocy i spokojny sen.

Hotel, który leży około pół kilometra od plaży, jest dobrym rozwiązaniem. Bliskość plaży jest nie do przecenienia, ale równie ważna jest bliskość sklepów i lokalnych atrakcji.

Hotel ze strefą SPA

Nic nie stoi na przeszkodzie, by rodzice w trakcie wakacji zadbali też o własne przyjemności. Właśnie do tego służy strefa SPA z jacuzzi i basenem. Można skorzystać z jednego z kilku rodzajów masaży, między innymi masażu ajurwedyjskiego i relaksacyjnego. W ofercie Amber Park SPA znajdują się też zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, między innymi przekuwanie uszu, które można zaproponować także dzieciom. A wszystko to na wyciągnięcie ręki, nie trzeba nawet wychodzić z hotelu!

Podróż do Norwegii – jakie środki transportu są obecnie najbezpieczniejsze w kraju fiordów

Jesienne aktywności dla małych i dużych, czyli jesień na sportowo