close
Wycieczka po Europie – czym warto podróżować? Bezpieczny transport razem z Cobra Bus

Wycieczka po Europie – czym warto podróżować? Bezpieczny transport razem z Cobra Bus

Zbliżające się wakacje zachęcają miłośników podróży do planowania kolejnych wypraw. Doświadczeni podróżnicy na własnych doświadczeniach przekonali się, jaki środek transportu jest dla nich najwygodniejszy. Jednak laicy turystyki mogą pozbyć się wątpliwości, ponieważ w dzisiejszym artykule przedstawimy, jakie kraje Europejskie warto zwiedzić i czym najlepiej udać się w tą podróż!

Busy do Szwajcarii – wyjątkowe widoki i górskie wędrówki!

Piesze wycieczki czy hiking to doskonały pomysł na poznawanie szwajcarskiej przyrody, a to wszystko w otoczeniu górujących nad niewielkimi miasteczkami szczytów Alp z urokliwymi jeziorami u ich stóp. Szwajcaria to jeden z najdroższych krajów na świecie, możemy tu spotkać najlepsze hotele, spa czy luksusowe atrakcje. Wybierając się do Szwajcarii trzeba liczyć się z dużymi kosztami wydanymi w lokalnych miasteczkach, jednak możemy już wcześniej się na to przygotować wybierając ekonomiczny środek transportu. Rezygnując z drogich biletów lotniczych, możemy zdecydować się na tańszą alternatywę: podróż busem. Odległość z centralnej Polski do granic Szwajcarii wynosi nieco ponad 1000 km, więc jest to dystans, który można pokonać komfortową podróżą w busie. Wybierz transport grupowy – podróż z profesjonalną firmą przewozową wiąże się z niezwykłym komfortem jazdy oraz zoptymalizowaną trasą. Jazda busem będzie atrakcyjna cenowo, dlatego podróż do Szwajcarii okaże się przyjemnym elementem wycieczki!

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Przewozy do Niemiec – wakacyjna praca i miejsce odpoczynku

Niemcy bez wątpienia są atrakcyjnym, choć nie tak oczywistym miejscem turystycznym. Co zobaczyć? Zamek Neuschwanstein z pewnością zachwyci każdego! Bajeczne otoczenie pokrytych śniegiem szczytów Alp, lasów i bliskości przyrody robi wrażenie. Koniecznie odwiedź także Drezno! Zobacz w nim Kościół Mariacki, Operę Saksońską, zrób sobie spacer po promenadzie, a w grudniu odwiedź największy jarmark bożonarodzeniowy.

Do sąsiedniego kraju warto udać się korzystając z oferty przewozu busem – atrakcyjna cena biletu i komfortowa podróż z pewnością przekona każdego podróżującego! Przewozy do Niemiec możesz zaplanować z wyprzedzeniem – bilety możesz zarezerwować online na stronie przewoźnika i cieszyć się planowaniem pozostałych atrakcji. Każdy bus w ofercie firmy Cobra Bus posiada wifi – dlatego sama podróż może okazać się doskonałym pretekstem, by nadrobić zaległości w lekturach, obejrzeć nowy sezon ulubionego serialu bądź posłuchać ulubionych albumów!

Busy do Belgii

Belgia bywa nazywana stolicą czekolady i piwa. Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych państw Europy Zachodniej. Choć jest niewielkim krajem, to przyciąga wielu turystów oraz młodych ludzi chcących rozpocząć swoją ścieżkę zawodową. Podróżując z Polski można z łatwością zorganizować przejazd busem, gdyż odległość od naszych granic pozwala na komfortową i szybką podróż. Będąc w Belgii koniecznie odwiedź Brugię – miasteczko zwane Wenecją Północy, w którym kanały są niespotykaną atrakcją miasta. Bruksela – stolica, także powinna znaleźć się na Twojej liście. Odwiedź liczne muzea, poznaj miejsca związane z najnowszą historią Europy!

Busy do Belgii firmy Cobra-Bus z pewnością zagwarantują wyjątkową podróż! W busach jest klimatyzacja, co wpływa na komfort jazdy w trakcie trwania sezonu letniego. Przewoźnicy Cobra Bus to doświadczeni kierowcy, którzy za każdym razem optymalizują trasę przejazdu tak, by uniknąć zbędnych korków, przymusowych postojów i by móc sprawniej dotrzeć do celu! Co istotne wybierając podróż busem, wybierasz komfort rozpoczęcia podróży ze wskazanego miejsca – dlatego żadne dodatkowe wyprawy taksówkami czy komunikacją miejską nie będzie komplikowało organizacji dnia!

Holandia na wyciągnięcie ręki

Kraj wiatraków to niezwykle malowniczy skrawek Europy. Holandia słynie z rowerów, tulipanów i przyjaznej turystom atmosfery. Zdecydowanie warto zwiedzić Amsterdam, Rotterdam czy inne klimatyczne miasta. Holandia to również bardzo popularny kierunek Polaków w celach zarobkowych, co rok do tego kraju wyjeżdża wiele osób, aby rozwinąć tam swoją ścieżkę zawodową.

Zarówno w przypadku turystyki, jak i wyjazdu do pracy warto zaznaczyć, że podróżowanie po Europie nie musi być kosztowne. Wybierz transport busem! W ofercie firmy Cobra-Bus znajdują się przejazdy nowoczesnymi busami, które docierają we wszystkie wyróżnione wyżej kraje. Podróżowanie busem jest znacznie bardziej opłacalne finansowo, dodatkowo zyskujemy komfort i bezpieczeństwo. Wygodne fotele pozwolą Ci w sposób komfortowy przebywać tysiące kilometrów, a kierowcy zadbają o bezpieczne dotarcie do celu, byś nie musiał o nic się martwić!

Jastarnia na Majówkę? Dlaczego nie?

Jak przygotować dziecko do dłuższej wędrówki?