close
Aktywne wakacje nad morzem — hotel z basenem

Aktywne wakacje nad morzem — hotel z basenem

Ludzie różnie lubią spędzać wolny czas, szczególnie nad morzem. Jedni jadą tylko po to, aby wylegiwać się na plaży na słońcu, inni — aby korzystać z wody (pływanie, zabawy, sporty wodne, jak windsurfing i inne), a jeszcze inni spacerują, jeżdżą na rowerach i podziwiają widoki. Aktywnie spędzać czas można również w hotelu.

Hotel z basenem czy siłownią także zapewnia aktywny wypoczynek, tylko w bardziej kameralnych warunkach. Tym bardziej, jeśli na dworze panuje ponura pogoda, co niestety zdarza się zbyt często nad naszym bałtyckim morzem.

Tradycyjne podejście do aktywnego spędzania czasu
Morze oferuje wiele różnych możliwości spędzania wolnego czasu, również w sposób aktywny. Windsurfing, kitesurfing, snorkeling, pływanie, nurkowanie, żeglowanie, motory wodne, tramwaje wodne, rejsy statkiem — rekreacyjne i rybackie — i wiele innych czynności.

Wzdłuż Bałtyku znajdują się także trasy rowerowe.
Szczególnie warte do rozważania jest wybranie się w podróż drogą rowerową prowadząca przez Półwysep Helski. Ma ona ponad 30 kilometrów. Można dojechać nią na sam cypel tej niezwykłej mierzei. Z powrotem można dostać się do swojego hotelu tramwajem wodnym do Trójmiasta lub pociągiem. Spacery morskim brzegiem też są częstym wyborem, bardzo przyjemnym zresztą.

Alternatywne spędzanie czasu — hotel z basenem
Gdy pogoda nie sprzyja aktywności na dworze, staje się nagle bardzo ważne, gdzie postanowiliśmy się zatrzymać w nadmorskiej miejscowości. Wynajem domku niedaleko plaży może wydawać się dobrą decyzją przed wyjazdem. Jeśli jednak zastaniemy brzydką pogodę, dni w nim mogą się dłużyć. Hotel z basenem może się przydać przy okazji takiego scenariusza. Jeśli podróżujemy bez dzieci i pragniemy doświadczyć prawdziwej ciszy i spokoju, można wybrać się do specjalnego hotelu dla dorosłych. Jest to również ciekawa alternatywa dla wylegiwania się na plaży, gdzie niemal nie sposób nie doświadczyć biegających i bawiących się dzieci. Taki harmider może nie pozwolić na zadowalający wypoczynek.

Hotel dla dorosłych nad morzem
Hotel z basenem dla dorosłych znajduje się na przykład w Gdyni. Quadrille jest przy okazji hotelem tematycznym, co oznacza, że wybierzemy się nie tyle do hotelu, ile do innego świata. W całym hotelu przewijają się motywy z Alicji w Krainie Czarów, a sam obiekt oferuje nie tylko basen, ale również strefę SPA z różnymi zabiegami na twarz i ciało wykorzystującymi zaawansowane technologie.

Hotel oferuje również niezapomniane doznania w restauracji Biały Królik, gdzie będziemy mogli rozkoszować się pysznymi, niecodziennymi kompozycjami kulinarnymi, oraz w Pubie 10/6, gdzie w piątkowe wieczory odbywają się koncerty jazzowe w małym gronie.

W Quadrille mogą przebywać tylko osoby, które skończyły 16 lat, co zapewnia maksymalną możliwość wypoczynku. To idealny wybór nie tylko na wakacyjny wypad nad morze, ale również przy organizowaniu jakichś uroczystości — urodzin czy wieczorów kawalerskich. Nie ma lepszego miejsca na podróż poślubną niż hotel z basenem dla dorosłych. Klimat hotelu Quadrille docenią szczególnie osoby zainteresowane sztuką, kulturą czy po prostu literaturą.

Uniwersalna kurtka dla aktywnego mężczyzny? Oczywiście softshell – sprawdź, co warto o nim wiedzieć!

Gdzie wybrać się na jacht?