close
Draggo House – najlepszy spośród krakowskich hosteli

Draggo House – najlepszy spośród krakowskich hosteli

Wybór odpowiedniego miejsca na nocleg podczas podróży do Krakowa z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Miasto ze względu na swoją niezwykłą popularność oraz bogactwo historycznych zabytków, przyciąga turystów z całego świata. Stolica Małopolski udostępnia więc zwiedzającym wiele hoteli i hosteli, zróżnicowanych pod względem warunków jak i cen. Hostel w Krakowie okaże się jednak z pewnością najtańszą opcją. Niektórych odrzuca jednak myśl, że noclegi tego typu są niekomfortowe, a wyposażenie pokoi pozostawia wiele do życzenia. Aby uniknąć rozczarowań warto sprawdzić Hostel Kraków Draggo House.

Najlepsza lokalizacja w mieście

Krakowskie hostele powinny szczególnie charakteryzować się idealną lokalizacją. Różnorodność tras, zabytków do zwiedzenia i muzeów do obejrzenia sprawia, że turyści nie chcą tracić zbędnego czasu na dojazdy do poszczególnych atrakcji Krakowa. Szukają więc takiego miejsca noclegowego, które będzie umożliwiało zobaczenie najważniejszych perełek miasta na pieszo. Jedną z takich opcji może się okazać więc hostel w Krakowie Draggo House.

Obiekt położony jest w samym centrum Krakowa na zabytkowym Starym Mieście. Od Rynku Głównego i wieży ratuszowejdzieli go jedynie sto metrów. Hostel znajduje się tuż obok Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz niecałe dwieście metrów od Sukiennic. Draggo House usytuowany jest kilometr od jednego z najważniejszych kulturalnych instytucji miasta – Muzeum Narodowego w Krakowie.

Świetna lokalizacja, umożliwia zwiedzającym zobaczenie najważniejszych zabytków stolicy Małopolski nawet w jeden dzień. Podążenie popularnymi trasami turystycznymi też nie będzie stanowić żadnego problemu. A kiedy dopadnie nagłe zmęczenie, zawsze można z powrotem wrócić do obiektu, aby odpowiednio zregenerować siły na dalsze odkrywanie miasta.

Hostel w Krakowie – opcja nawet dla najbardziej wymagających

Decydując się na spanie w hostelu Draggo House, turyści mogą wybierać spośród wielu rodzajów pokojów, dostosowanych do ich potrzeb i wymagań. Obiekt dysponuje zarówno jednoosobowymi i dwuosobowymi pokojami z prywatną łazienką, jak i pomieszczeniami przeznaczonymi dla większych grup czteroosobowych, sześcioosobowych i dziesięcioosobowych. Wszystkie pokoje posiadają telewizor z płaskim ekranem, a łazienki wyposażone są w suszarki do włosów. Goście nie muszą więc martwić się o podstawowe aspekty związane z noclegiem w podróży.

Hostel Kraków Draggo House stara się zapewnić swoim gościom jak największy komfort odpoczynku. Udostępnia więc wiele udogodnień mających wpłynąć na jak największe zadowolenie nocujących w hostelu osób. Turyści mogą cieszyć się darmowym internetem w całym obiekcie, bezpłatną przechowalnią bagażu czy kawą dostępną dwadzieścia cztery godziny na dobę. Obiekt posiada czynną przez cały czas recepcję, a profesjonalny personal mówiący w kilka językach służy pomocą o każdej porze dnia i nocy. Podczas pobytu w hostelu Draggo House, goście mogą czuć się również wyjątkowo bezpiecznie, dzięki ochronie działającej przez całą dobą.

Hostel Kraków Draggo House – najwyższy standard oferowanych usług

Na terenie obiektu znajduje się również restauracja i pub, a dla gości udostępniana jest ogólna kuchnia, przestrzeń gier oraz strefa relaksacyjna. Turyści mogą zjeść zarówno śniadanie jak i lunch czy kolację na miejscu, nie muszą więc tracić zbędnego czasu na znalezienie miejsca serwującego najsmaczniejsze posiłki. Wieczorem mogą zrelaksować się przy drinku lub zasmakować lokalnego piwa w hostelowym pubie. Wszystko dostępne w jednym miejscu – Hostelu Draggo House.Szczegółowe informacje odnośnie rezerwacji oraz oferty dostępne są na stronie internetowej https://draggo.house/pl/.

Wakacje w Chorwacji: czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie?

5 niesamowitych miast na świecie – sprawdź, dlaczego warto je odwiedzić