close
Wynajem kampera Rzeszów

Wynajem kampera Rzeszów

Mimo że wakacje z biurem podróży to wciąż chętnie wybierana opcja, w ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na samodzielną organizację wyjazdów. Nic dziwnego, podróże kamperem po Polsce lub Europie to niezależność, swoboda oraz możliwość dopasowania wycieczki do własnych potrzeb, bez konieczności dostosowywania się do harmonogramu narzuconego przez agencję turystyczną. Podróżowanie kamperem ma mnóstwo zalet, aby jednak móc przemierzać kraj w domu na czterech kółkach, najpierw trzeba znaleźć odpowiednią wypożyczalnię. Jesteś z Rzeszowa i chcesz wynająć kampera? Zastanawiasz się, ile kosztuje wypożyczenie kampera? Zapraszamy do lektury!

Wynajem kampera – zalety

Wypożyczenie kampera to możliwość podróżowania we własnym tempie, niezależność, swoboda i wolność. Możesz udać się w dowolne miejsce w kraju lub w Europie, zwiedzać wyłącznie interesujące cię zabytki czy miasta, zmieniać cel destynacji w ostatniej chwili, a także robić postoje kiedy zechcesz odpocząć. Caravaning to niezapomniana przygoda, której nigdy nie zapomnisz.

Podróżowanie w mobilnym domu to doskonała okazja, aby spędzić więcej czasu z bliskimi osobami. To aktywny wypoczynek i możliwość relaksu w otoczeniu natury. Warto dodać, że wypożyczając kampera, można spakować więcej rzeczy niż podczas lotu samolotem czy podróżowania autokarem.

Wynajem kamperów – Rzeszów

Jeżeli planujesz podróż kamperem i szukasz nowoczesnego domu na kółkach, skorzystaj z oferty wypożyczalni kamperów z Rzeszowa – kamperownia.eu. W ofercie firmy znajdują się wyłącznie komfortowe, luksusowe i bezpieczne pojazdy, dzięki którym przemierzanie kraju czy Europy będzie przyjemne i wygodne.

Kampery dostępne w wypożyczalni nie są wyeksploatowane, są w dobrym stanie technicznym, regularnie poddawane serwisowi. Do wyboru klientów kampery czteroosobowe, pięcioosobowe i sześcioosobowe, idealne na wyjazd z rodziną czy grupą przyjaciół:

  • Benimar Mileo 296 to model z 2021 roku, z dodatkowym zabezpieczeniem drzwi i luków, bagażnikiem na 4 rowery, markizą zewnętrzną,
  • Benimar Sport 323 to kamper na bazie Fiata Ducato, dla 6 osób, urządzony w nowoczesnym stylu,
  • Globe-Traveller Voyager Z to samochód kempingowy z manualną skrzynią biegów, z jednym łóżkiem w sypialni i drugim rozkładanym pod sufitem, rozkładanym stolikiem w salonie, oświetleniem LED (również podłogowym i zewnętrznym), moskitierami, panelami solarnymi na dachu, podwójną podłogą, zbiornikami na wodę czystą i szarą,
  • Adria Matrix 670 SL to nowoczesny pojazd z panelami słonecznymi, ekspresem do kawy, bagażnikiem na 4 rowery, TV z DVD oraz SD/USB w części mieszkalnej, kamerą cofania,
  • Roller Team Kronos 265 TL to samochód kempingowy z klimatyzacją manualną, fotelami z regulacją, telewizorem z uchwytem mpeg4 z tunerem satelitarnym, panelami solarnymi, moskitierą itd.

Wszystkie pojazdy są bogato wyposażone, z licznymi udogodnieniami, takimi jak toaleta, prysznic, zlewozmywak, umywalka, łóżko, szafki kuchenne, stolik, lodówka, kuchenka gazowa. W kamperach do wynajęcia wydzielono przestronne strefy do spania, gotowania, spożywania posiłków czy kąpieli, dzięki czemu można poczuć się jak w domu.

Cennik wynajmu kamperów – Rzeszów

Ile kosztuje wynajem kampera w Rzeszowie? Cena wypożyczenia pojazdu będzie zależeć przede wszystkim od terminu podróży. Najdrożej będzie w sezonie letnim, czyli od czerwca do września. Najtaniej w okresie od stycznia do kwietnia i od października do grudnia. W wypożyczalni kamperownia,eu ceny wynajęcia kampera zaczynają się od 300 zł.

Ile kosztuje wynajem jachtu – sprawdzamy najpopularniejsze kierunki

Obraz Free Photos z Pixabay

Chorowanie podczas urlopu za granicą może być bardzo kosztowne. Podstawowa wizyta u lekarza w USA to koszt ok. 200 dolarów