close
Biuro podróży Event Tourist

Biuro podróży Event Tourist

Z każdym sezonem wzrasta liczba Polaków wyjeżdżających na urlop. Zdecydowana większość społeczeństwa wolny czas woli spędzać na wszelkiego rodzaju wyjazdach, zarówno tych w kraju, jak i zagranicznych. Jeśli planujesz wakacje, warto skorzystać z usług biura podróży. Przedsiębiorstwa te stawiają klienta na pierwszym miejscu. Możemy mieć pewność, że wykupując wyjazd w profesjonalnym biurze podróży, wszystkie działania formalne zostaną podjęte bez konieczności naszego uczestnictwa. Docierając na miejsce, nie musimy martwić się o dotarcie z lotniska do hotelu ani o rezerwację. Przedstawiciele biura podróży dopilnują wszystkiego za swoich klientów. Taki urlop jest gwarantem stuprocentowego wypoczynku, bez zbędnego stresu. Organizując wypoczynek na własną rękę, stale musimy kontrolować i ustalać określone sprawy. Wymaga to dużo poświęcenia ze strony wycieczkowiczów. Jeżeli podczas urlopu chcesz naprawdę odetchnąć, nie tracąc niepotrzebnych nerwów, warto rozważyć opcję wykupienia wakacji w biurze podróży Event Tourist.

O biurze

Biuro podróży Event Tourist zostało stworzone z myślą o wygodzie oraz poszanowaniu czasu klientów. Z biura podróży zdecydowanie powinni skorzystać klienci, którzy cenią sobie wysoki standard pobytów we wszelkiego rodzaju ośrodkach czy hotelach, krajowych i zagranicznych. Kontrahenci, z którymi współpracuje biuro posiada doskonałe zaplecze, które jest równoznaczne z zapewnieniem odpoczynku i relaksu na najwyższym poziomie. Obiekty proponowane przez biuro podróży Event Tourist to jedne z najlepszych hoteli, znajdujących się na terenie Polski, Litwy i Słowacji. Zakwaterowanie ma zróżnicowany standard, niemniej jednak w każdym z nich świadczone są usługi na najwyższym poziomie. Zakwaterowania zlokalizowane są w pięknych, malowniczych terenach, między innymi na obszarach górskich, nadmorskich, nad jeziorami czy w miastach. Wykwalifikowana kadra pracownicza, zatrudniona w hotelach równa się z wysokiej klasy poziomem, jaki prezentują światowej sławy obiekty. W ośrodkach SPA nieustannie wprowadzane są nowe rodzaje zabiegów i urządzeń. Dzięki temu hotel prężnie się rozwija i podnosi jakość swoich usług. Uatrakcyjniając pobyty, przyciąga nowych gości. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Czym się zajmuje?

Do obowiązków biura podróży Event Tourist należy:

  • kompleksowa pomoc w organizacji wyjazdów
  • pomoc klientom przy rezerwacji hoteli w kraju i zagranicą oraz ich opłata
  • rezerwacja SPA i ośrodków sanatoryjnych
  • organizacja transportu
  • udzielenie informacji turystycznej na temat miejsc znajdujących się w ofercie
  • doradztwo przy wyborze oferty
  • sprzedaż polis ubezpieczeniowych
  • rezerwacja atrakcji obowiązujących w danym miejscu, np. aquaparków, parków linowych czy Snow Areny
  • pomoc szkołom w organizacji wycieczki

Oferta

Litwa Druskienniki

Druskienniki to największe i najpopularniejsze uzdrowisko na terenie Litwy. Położone jest na obrzeżu Puszczy Augustowskiej i Dzukijskiego Parku Narodowego oraz prawym brzegu rzeki Niemen. Obiekt ogarnięty jest pięknym, malowniczym krajobrazem, który można podziwiać przez cały rok. Otaczająca wokół przyroda z pewnością zachwyci każdego, kto zdecyduje się na przyjazd do uzdrowiska. Kurort oferuje klientom wiele atrakcji. Począwszy od największego w tej części Europy Aquaparku Druskienniki o powierzchni 9000 mkw, Całoroczny Stok Narciarski Snow Arena, Trasy Wakeboardowe, Ekstremalny Park Linowy One, Gruto Parkas, Soviet Bunker, SPA, poprzez wszelkiego rodzaju ścieżki rowerowe, plaże i jeziora, parki, regionalne restauracje, kręgielnie i kluby nocne.

Hotel Aqua Druskienniki przeznaczony jest dla miłośników wodnych rozrywek. Kompleks składa się z dwóch części Aquaparku, o powierzchni 9 km, centrów SPA – East Island i Flores, restauracji oraz części hotelowej. Udogodnieniem dla gości jest podziemny parking. Oferta hotelu Aqua obejmuje wyżywienie – śniadanie, dostęp do Aquaparku, zabiegi lecznicze i nocleg. Oprócz tego, w każdy piątek i sobotę, gościom hotelowym udostępniany zostaje klub nocny. Aquapark Druskienniki wchodzący w skład kompleksu spełnia swą rolę niezależnie od pory roku. Mimo niesprzyjającej pogody klienci mogą stale korzystać z atrakcji znajdujących się na terenie Aquaparku. Należą do nich wszelkiego rodzaju zjeżdżalnie, baseny oraz przestrzeń relaksacyjna, w skład której wchodzą dwie sauny. Dodatkowo, goście hotelowi mają do wyboru skorzystanie z hoteli: Hotel Grand Spa Litwa, SPA Vilnius Sana, Hotel Pusynas, Hotel SPA Europa Royale, Hotel Violeta oraz Camping Druskienniki. Warto zaznaczyć, iż każdy z nich jest obsługiwany na najwyższym poziomie. Oprócz tego znajdziemy tutaj wiele sanatoriów. Kurort uzdrowiskowy szczyci się również własnymi źródłami słonej wody mineralnej. Mnogość atrakcji sprawia, że to miejsce doskonałe dla aktywnych rodzin z dziećmi, jak i starszych osób, potrzebujących regeneracji i wypoczynku.

Słowacja

Słowackie Tatry to miejsce przeznaczone nie tylko dla aktywnych turystów, jak również dla tych, którzy wolny czas pragną spędzić wypoczywając i relaksując się. Biuro podróży Event Tourist oferuje szereg luksusowych hoteli, znajdujących się na terenie Słowacji. W Tatrach Wysokich goście do wyboru mają dwa hotele: czterogwiazdkowy Grandhotel Starý Smokovec oraz Grand Hotel Praha. Każdy z nich utrzymuje wysokie standardy, które sprawiają, że gość czuje się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Prestiżowy hotel Grandhotel Starý Smokovec to niewątpliwie cenny klejnot Tatr Wysokich. Budynek wznosi się na tle Sławkowskiego Szczytu. Ponadto wyróżniony został wieloma certyfikatami potwierdzającymi najwyższe stopnie komfortu. Miejsce to zachwyca swoim wyglądem w każdej porze roku. Dumą Słowacji jest również Grand Hotel Praha. Z uwagi na mnogość atrakcji i udogodnień, śmiało można stwierdzić, iż obiekt ten w pełni rozpieszcza swoich gości. Działania lecznicze połączone z ideą uzdrowisk realizują się w Grand Mountain Spa. Dodatkowo, goście hotelowi mogą zrelaksować się w nowoczesnym basenie, o gładkiej powierzchni, z niepowtarzalnymi widokami. Głównym zamysłem twórców lokalnego SPA było połączenie klasycznych uzdrowisk z leczniczymi właściwościami tatrzańskiej przyrody. Całość utrzymana jest w wysokiej klasy standardzie.

W Tatrach Niskich, biuro podróży Event Tourist proponuje zakwaterowanie w trzech rodzajach hoteli. Pierwszym z nich jest czterogwiazdkowy domek Chalets Jasná de Luxe. Miejsce wyróżnia się niesamowitym spokojem. Goście mogą wsłuchiwać się w ciszę i śpiew ptaków, z dala od zgiełku miasta. Zakwaterowanie w domku to idealna opcja szczególnie dla narciarzy. Hotel Tri Studničky to miejsce stworzone do wypoczynku i rekreacji oraz regeneracji sił. Dopełnienie całości stanowi kompleks wellness wraz z pierwszą górską plażą znajdującą się w Dolinie Demianowskiej. Hotel Rotunda Chopok usytuowany jest na szczycie Chopoku (2024 m n.p.m). Jeśli jesteś miłośnikiem gór i lubisz aktywny wypoczynek, to miejsce zdecydowanie dla Ciebie. Całoroczny relaks i wypoczynek w gorących źródłach termalnych oferuje Aquapark Gino Paradise Basenova. Możliwe jest także zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu Gino Paradise. Każdy z obiektów wyróżnia się wysokiej klasy, urokliwym klimatem.

Imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne

Event Tourist to firma, skupia się nie tylko na organizowaniu wyjazdów zagranicznych, ale również bez wahania można powierzyć jej realizację różnego rodzaju pikników firmowych. Wykwalifikowana kadra pracownicza umiejętnie planuje oraz realizuje wszelkie programy, które uzależnione są od indywidualnych potrzeb klienta. Zróżnicowane atrakcje sprawią, że nikt nie odczuje jakiejkolwiek nudy. Wydarzenia organizowane są w kompleksowych obiektach, które cechuje odpowiednia infrastruktura. Świetna oprawa i dopracowany każdy detal sprawi, że goście zapamiętają ten event na długi czas. Oprócz organizowania imprez Event Tourist specjalizuje się także w krajowych i zagranicznych wyjazdach integracyjnych. Ponadto firma oferuje odpowiednie miejsce na przeprowadzenie konferencji, szkolenia bądź imprezy firmowej. Wysokiej klasy, miła atmosfera niewątpliwie przyczyni się do uświetnienia relacji pomiędzy pracownikami i kontrahentami. Co więcej, firma zajmuje się także kompleksową organizacją imprez okolicznościowych, takich jak: urodziny, imieniny, rocznice oraz wiele innych.

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że wakacje wykupione w biurze podróży są wygodne. Wszystkie formalności załatwiane są pod nadzorem firmy. W miejscu swojego pobytu, gość hotelowy jest objęty opieką rezydenta. Event Tourist to profesjonalna firma, która zajmuje się organizacją Twojego wymarzonego urlopu. Dzięki temu nie musisz stresować się poszczególnymi etapami podróży. Jeśli rozważasz opcję wyjazdu na urlop, warto powierzyć swoją sprawę firmie Event Tourist.

7 czerwca 20191531Views

Kąpielisko Morskie Oko we Wrocławiu

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Mielna ?