close
Luksusowa turystyka – najlepszy wybór, aby przeżyć podróż życia

Luksusowa turystyka – najlepszy wybór, aby przeżyć podróż życia

Luksusowa turystyka nie jest jeszcze aż tak popularna jak oferty tanich wczasów, co wynika z prostego faktu, że nie każdy może sobie pozwolić na taką podróż. Jednocześnie z każdym rokiem przybywa zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty premium i dzięki temu przeżyli podróż swoich marzeń.

  1. Pionier turystyki dla wymagających klientów
  2. Dedykowany opiekun dla turystów
  3. Gdzie można polecieć na luksusowe wczasy?
  4. Najpopularniejsze typy podróży
  5. Kontakt z luksusowym organizatorem podróży

Sprawdź, na co możesz liczyć, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z wyjątkowo dopracowanych ofert firmy podróżniczej, która oferuje najwyższa jakość usług dla najbardziej wymagających klientów.

Pionier turystyki dla wymagających klientów

Jeżeli dotychczas korzystałeś wyłącznie z ofert tradycyjnych biur podróży, z pewnością zaskoczy cię informacja, że pionier turystyki luksusowej w Polsce, czyli firma która jako pierwsza zajęła się profesjonalną organizacją wczasów dla klientów ceniących sobie najlepszą obsługę i wyjątkowe miejsca, działa w branży już od 2003 roku. Przez ten czas z jej usług skorzystało wielu zadowolonych klientów, a część z nich nie poprzestała na jednej podróży. Firma zajmuje się kompleksową obsługą, więc nie tylko zaplanuje twoje wakacje i przygotuje listę najciekawszych miejsc, ale też dokona wszystkich niezbędnych rezerwacji.

Dedykowany opiekun dla turystów

Za obsługę wczasów odpowiada zespół profesjonalistów, dzięki czemu każdy klient podczas wakacji może korzystać z opieki indywidualnego doradcy. W celu zapewnienia klientom wysokiego komfortu, doradca dostępny jest pod telefonem o każdej porze dnia. Chociaż przy wczasach z segmentu usług luksusowych tego typu udogodnienia mogłyby się kojarzyć z wysokimi kosztami, to nie zapłacisz za nie nawet złotówki, gdyż stanowią część oferty. Brak opłat dotyczy również wszelkie doradztwo. Pracownicy firmy organizującej wczasy na najwyższym poziomie zajmą się również organizowaniem wiz, wybraniem najlepszej restauracji, abyś podczas podróży mógł spędzić miło czas ze swoją drugą połówką lub nawet zakupem prezentu. Klienci, którzy skorzystali ze wspomnianych usług zgodnie przyznają, że po luksusowych wczasach każda inna oferta nie robi już na nich wrażenia, szczególnie jeżeli chodzi o poziom obsługi.

Gdzie można polecieć na luksusowe wczasy?

W kwestii wyboru kierunku, do którego udasz się na podróż marzeń, jedyne ograniczenie stanowi tak naprawdę twoja wyobraźnia. Na przestrzeni kilkunastu lat firma zrealizowała wiele nietypowych wyjazdów, których przygotowania nie chciały się podjąć konkurencyjne biura podróży. Jeżeli jednak nie masz sprecyzowanej wizji wakacji życia, skorzystaj z popularnych kierunków. Znajdziesz je w zakładce https://carter.eu/kierunki, gdzie dostępne są między innymi:

– Europa (Islandia, Czarnogóra, Chorwacja, Cypr);

– Afryka Północna i Bliski Wschód (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Katar, Izrael);

– Afryka (RPA, Tanzania, Zimbabwe, Uganda);

– Ocean Indyjski (Malediwy, Mauritius);

– Azja (Malezja, Wietnam, Tajlandia, Indonezja);

– Ameryka Północna i Środkowa (Kanada, USA, Meksyk);

– Ameryka Południowa (Argentyna, Urugwaj, Chile);

– Australia i Oceania (Fidżi, Polinezja Francuska, Nowa Zelandia).

Powyższa lista nie jest oczywiście kompletna, a nawet jeżeli nie znajdziesz interesującego cię kierunku na stronie organizatora, to jego pracownicy dołożą wszelkich starań, aby przygotować dla ciebie indywidualną ofertę. Aktualne informacje o dostępnych kierunkach możesz również uzyskać kontaktując się telefonicznie i mailowo.

Najpopularniejsze typy podróży

Jeżeli zastanawiasz się, jaki typ podróży może zostać przygotowany przez doświadczoną firmę, odpowiedź jest prosta: każdy. Do najczęściej zamawianych usług należą zorganizowanie wyprawy dla kobiet, luksusowe wyjazdy narciarskie, ślub w niezapomnianym miejscu, odwiedzenie prywatnej wyspy, luksusowy rejs lub wyprawa pociągiem. Firma obsługuje również rodziny podróżujące z dziećmi, które chętnie odwiedzają Portugalię, Hiszpanię, Grecję i Meksyk. Każdy z takich wyjazdów wiąże się oczywiście ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Organizator może zorganizować dla Ciebie nawet obiad z rodziną królewską Ubud na Bali lub przygotować imprezę urodzinową, która odbędzie się w kasynie w Monte Carlo. Opinie klientów, którzy mieli przyjemność skorzystać z podobnych atrakcji dostępne są na stronie organizatora w części opisującej działalność firmy.

Kontakt z luksusowym organizatorem podróży

Chociaż strona firmy została przygotowana w taki sposób, aby każdy klient zainteresowany ofertą mógł łatwo znaleźć wszystkie potrzebne informacje, to w dowolnym momencie możesz skorzystać z nowoczesnej formy kontaktu, a profesjonalny doradca postara się podpowiedzieć, co z oferty mogłoby cię zainteresować. W tym celu nie musisz nawet dzwonić lub pisać maila, gdyż możesz skorzystać ze specjalnej funkcji, dzięki której podajesz tylko swój numer, a w niecałe 30 sekund oddzwoni do ciebie przedstawiciel luksusowego organizatora wyjazdów.

6 listopada 20193101Views

Kraków. Czy królewskie miasto na sylwestrową noc, to dobry wybór? Podpowiadamy.

Świdnica turystycznie