close
Podaruj mu niezapomniane Walentynki!

Podaruj mu niezapomniane Walentynki!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie pomyślałaś o prezencie dla ukochanego, przedstawiamy Ci kilka propozycji. Mamy nadzieję, że wybierzesz z nich coś, co sprawi radość Twojej drugiej połówce.

Solidne buty trekkingowe

Wprawdzie do wiosny jeszcze trochę, ale już teraz możesz przygotować swojego mężczyznę na wspólny wyjazd w góry. Spraw mu buty trekkingowe, żeby dzielnie dotrzymywał Ci kroku na leśnych i górskich duktach. Szeroki wybór obuwia znajdziesz w sklepie internetowym https://woliniusz.pl/pol_m_Marki_Merrell-220.html. Przed zakupem nie zapomnij dokładnie zmierzyć wkładki pary butów, które już Twój ukochany ma i porównać rozmiaru z tymi podanymi na stronie.

Coś dla wytrawnego piwosza

Na Walentynki możesz sprezentować mu zestaw szkła, w którym jego ulubiony trunek będzie smakować i prezentować się jeszcze lepiej. Zimą bez trudu znajdziesz gotowe komplety pokali i szklanek do różnych gatunków piw. Do zestawu możesz oczywiście dołączyć kilka propozycji smakowych z wysokiej półki. Twój ukochany na pewno będzie zachwycony. Do piwa możesz dokupić ukochanemu wyjątkową tabliczkę czekolady z palonym słodem jęczmiennym lub też odrobiną whisky. Świetnie sprawdzi się również otwieracz do piwa o fantazyjnym kształcie, na przykład z motywem czachy.

Kurs nurkowania – dla niego i dla Ciebie

Jednym z Waszych noworocznych postanowień był wyjazd do ciepłych krajów, żeby spróbować wreszcie nurkowania. Warto więc już dziś rozpocząć przygotowania do wakacyjnej przygody. Na Walentynki sobie i ukochanemu możesz sprawić kurs nurkowania w postaci vouchera. Ten czas na pewno będzie dobrze wykorzystany.

Zestaw dla artysty

Jeśli Twój mężczyzna jest zawodowo związany ze sztukami plastycznymi i pracuje w szeroko pojętej branży kreatywnej, na pewno ucieszy się z wysokiej jakości farb, pędzli i płócien. A nawet jeśli ta dziedzina jest mu dość obca, ale od zawsze przejawiał zainteresowanie nią, na pewno również ucieszy się z prezentu. Kto wie, być może upominek stanie się bodźcem do rozwijania pasji i próbowania sił w nowych dziedzinach.

Case na telefon

Imitujący drewno, skórę, z Twoim zdjęciem – motywów etui na telefon jest całe mnóstwo. Zadbaj o to, aby prezent był spersonalizowany i wyjątkowy. Jeśli Twój mężczyzna żyje w ciągłym biegu, może łatwo uszkodzić telefon, a tego przecież nie chcesz. Pozostań z ukochanym w stałym kontakcie.

Prezenty dla fana planszówek

Jeśli Twój partner uwielbia wieczory z planszówkami, Twój walentynkowy prezent będzie łatwy do wybrania. Możesz sprezentować mu między innymi komplet wielościennych zdobionych kości do gry. Zadbaj o ciekawe ich opakowanie. Najlepiej będzie, jeśli umieścisz je w małej ozdobnej szkatułce z okuciami, aksamitnym worku lub w skórzanej sakiewce, wiązanej rzemieniem.

Akcesoria dla gracza

Nowa koszulka z motywem ulubionych postaci z gier, ceramiczny kubek w stylu retro (na przykład zmieniający obraz pod wpływem temperatury) czy nowy kontroler do gier – możesz wybierać spośród całej gamy akcesoriów gamingowych. W nowym roku na zapalonych graczy czeka wiele premier, między innymi Cyberpunk 2077 czy wersję na PC Red Dead Redemption

3 lutego 2020502Views

System AIS – bezpieczeństwo na wodzie

Gdzie jeździć na nartach na Słowacji?