close
Gdzie jeździć na nartach na Słowacji?

Gdzie jeździć na nartach na Słowacji?

Narty Slowacja? O tak! Narciarstwo na Słowacji jest idealnym wyborem ze względów praktycznych – więcej wrażeń za mniej pieniędzy. Narty i Słowacja – to idealna kombinacja słów. I jeszcze bardziej idealna kombinacja wrażeń, ponieważ Słowacja ma wiele ośrodków narciarskich odpowiednich na cotygodniowe wakacje.

Ski Jasná

Ośrodek oferuje 45 km doskonale utrzymanych tras o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy i wyścigów światowej klasy. Nowoczesny system naśnieżania o długości prawie 27 km zapewnia gwarancję śniegu przez co najmniej 5 miesięcy w roku.

Gdzie spać potem? Po intensywnym jeździe na nartach warto skorzystać z usług hotelu Jasna. Ten ośrodek oferuje dobre możliwości narciarskie, a także saunę, basen z gorącą wodą, basen i wiele innych atrakcji. Oczywiście są też luksusowe pokoje, które mogą konkurować za granicą. Nadal jesteśmy tylko na nartach na Słowacji! Hotel Jasna to oczywisty wybór!

A jeśli nie pojedziesz do Jasnej i nie możesz skorzystać z usług Hotelu Jasna?

Oprócz narciarstwa i ośrodków narciarskich Słowacja oferuje również zakwaterowanie – apartamenty i noclegi nie są trudne nawet dla dużej rodziny, więc nie martw się, że masz problem z zorganizowaniem wysokiej jakości i pięknych wakacji w słowackich górach, w malowniczym krajobrazie pod śniegiem. A jakie ośrodki narciarskie na Słowacji odwiedzić? Jakie miejsca odwiedzić oprócz Tatr i noclegów? Tatry i noclegi są doskonałe, ale jest wiele innych miejsc.

Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz na narty na Słowacji. Jest pewne, że będziesz bardzo zadowolony, ponieważ jakość może być naprawdę taka sama jak za granicą. Narty i Słowacja? Gwarantowany sukces i świetny wybór. Mam nadzieję, że ten urlop będzie cię kosztował znacznie mniej niż urlop narciarski w Szwajcarii lub we Włoszech. Włoskie góry z pewnością mają coś do zaoferowania, ale Słowacja jest znacznie bliżej i oferuje ośrodki narciarskie za stosunkowo tanie pieniądze. Narty i Słowacja – to idealna kombinacja słów.

 


Booking.com

Podaruj mu niezapomniane Walentynki!

Pomysł na fajny weekend majowy