close
Wycieczki do Skandynawii promem – Nowy Rok, nowa przygoda!

Wycieczki do Skandynawii promem – Nowy Rok, nowa przygoda!

Coraz częściej ludzie szukają ofert wycieczek, które zagwarantują im prawdziwe emocje. I nie chodzi tutaj o egzotyczną wycieczkę do dżungli czy na pustynię; większość turystów woli połączenie podróży i swobodnej zabawy. Jedną z opcji jest rejs po Bałtyku, który gwarantuje nie tylko ciekawą podróż, ale także rozrywkę w gronie najbliższych osób.

Dla kochających bycie w ciągłej podróży

Większość osób, wyruszając w podróż, liczy na zwiedzenie ciekawych miejsc lub na odpoczynek w urokliwym zakątku. Niektórzy jednak uwielbiają podróż samą w sobie – przyjemność sprawia im ciągłe przemieszczanie się i spędzanie czasu ze znajomymi lub rodziną. Dla takich osób jednodniowy rejs statkiem po Bałtyku to idealne rozwiązanie. To także świetna alternatywa dla tradycyjnych podróży samochodem, autokarem czy samolotem – rejs promem to wciąż symbol czegoś nowego i ekscytującego.

Dla tych, którzy wciąż tęsknią za morzem

Czasem jest tak, że po odwiedzeniu jakiegoś miejsca, jesteśmy nim zauroczeni tak mocno, że chcemy tam wciąż wracać. Dla wielu osób takim miejscem jest morze – budzi nieuzasadnioną tęsknotę i wciąż przyzywa do siebie. Rejs promem po Bałtyku bez wątpienia zaspokoi tę potrzebę i pozwoli nacieszyć się morzem na dłuższy czas. Warto zaznaczyć, że jednodniowe rejsy są idealną opcją na weekendową podróż i chwilowe oderwanie się od rzeczywistości.

Nocleg na promie? Jak najbardziej!

Rejsy statkiem po Bałtyku trwają zazwyczaj dobę – to oznacza, że pasażerowie spędzają noc na statku. Do ich dyspozycji zostają oddane wygodne kabiny z łazienkami, z których mogą korzystać w dowolnym momencie. Turyści sami decydują, czy chcą spędzić noc na szalonej zabawie, czy też wolą obserwowanie morza z własnej kabiny. W niektórych przypadkach możliwe jest również skorzystanie ze SPA (najczęściej za dodatkową opłatą).

Rejs po Bałtyku – na pewno nie będziesz się nudzić!

Na promach znajdują się zarówno restauracje, jak i bary czy kasyna. To zapewnia pasażerom dostęp do rozrywki w dowolnym momencie i umożliwia spędzenie niezapomnianej nocy na zabawie z rodziną czy znajomymi. Jeśli chodzi o atrakcje, warto wybrać rejs tematyczny – organizatorzy zapewniają wtedy pasażerom dodatkowe niespodzianki związane z motywem przewodnim rejsu. Warto na bieżąco śledzić oferty biur podróży (np. na stronie https://www.stenaline.pl/wycieczki), ponieważ organizatorzy często wybierają motywy związane z daną porą roku czy innymi wydarzeniami (np. styczniowe rejsy karnawałowe).

Wycieczki promem: spędź na morzu wyjątkowe dni

Wycieczki tematyczne często są organizowane w wyjątkowe dni – takie jak Sylwester czy Walentynki. To świetna okazja, by spędzić ten czas z najbliższymi. Powitanie nowego roku na promie ma specjalny charakter – wielki bal, uroczysta kolacja, a nawet cocktail party z kapitanem i oficerami statku i pokaz fajerwerków na pokładzie to wydarzenia, o których ciężko będzie potem zapomnieć. Podobnie jest zresztą z najbardziej romantycznym czasem w roku, czyli Walentynkami – kogo nie kusiłby wypoczynek w jacuzzi z widokiem na morze?

Przeżyj koncert na morzu!

Koncert na środku morza? Tak, to jest możliwe! Niektórzy organizatorzy oferują swym klientom możliwość rejsu po Bałtyku połączonego z udziałem w koncercie. Wybrane zespoły grają na pokładzie statku, a pasażerowie biorą udział w niesamowitej imprezie, trwającej przez cały rejs. To świetna propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla zabawy w mieście i chcą przeżyć wyjątkową przygodę.

Rejsy kilkudniowe

Warto pamiętać, że biura podróży mają zazwyczaj w swojej ofercie nie tylko rejsy jednodniowe (a właściwie dobowe), ale również kilkudniowe. Często są to rejsy połączone ze zwiedzaniem – to idealna opcja dla tych, którzy z jednej strony chcą być cały czas w podróży, a z drugiej chcą jednak odwiedzić malownicze miasta i zakątki. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest Szwecja. Sama podróż nie zajmuje zbyt dużo czasu, dlatego już podczas dwudniowego rejsu można zwiedzić jedno z miejsc zaproponowanych przez organizatorów wycieczki. Ciekawą opcją są też dłuższe wyjazdy kilkudniowe – tutaj podróż promem przeplata się z wycieczkami autokarowymi w wybrane miejsca.

7 stycznia 2018983Views

Sylwester w hotelu – powitaj Nowy Rok w wielkim stylu!

Bułgaria – idealny kierunek na zimowy urlop!