close
Obozy młodzieżowe lato 2022. Zagraniczne obozy młodzieżowe, czy może kolonie w Polsce? Ciekawy i aktywny wypoczynek dla młodzieży z Tripky.pl

Obozy młodzieżowe lato 2022. Zagraniczne obozy młodzieżowe, czy może kolonie w Polsce? Ciekawy i aktywny wypoczynek dla młodzieży z Tripky.pl

Obóz młodzieżowy nie może być przypadkowym wyjazdem, na którym podrostek będzie się nudził. W Tripky.pl organizujemy obozy młodzieżowe od lat, a nasze biuro podróży ma bogatą bazę wypadową w Polsce i za granicą.

Z nami obóz młodzieżowy będzie dla dziecka niezapomnianą przygodą, którą wraz ze znajomymi będą wspominać przez kolejne lata, chcąc wracać do nas w każde wakacje. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojego nastolatka, aby spędził swój obóz młodzieżowy aktywnie, ciekawie i przede wszystkim satysfakcjonująco.

Jaki obóz młodzieżowy wybrać na wakacje?

Obozy młodzieżowe dzielą się na adekwatne kategorie tematyczne i to właśnie tym warto się kierować, wybierając ofertę. Jeśli Twoje dziecko nie lubi tańczyć, a wysyłasz je na obozy młodzieżowe o tego typu aktywności, nie zdziw się, że młody człowiek zapamięta takie wydarzenie na całe życie, jako mało atrakcyjne.

Obóz młodzieżowy powinien być także dobrze zabezpieczony (kadra), mieć nowoczesną bazę noclegową z dostępem do zbiornika wodnego lub basenu, a także własną kuchnię i zaplecze sprzętowe. W odróżnieniu od wycieczek szkolnych, obozy dla młodzieży powinny także oferować dobre i zbilansowane posiłki.

Obozy sportowe i zręcznościowe

Najpopularniejszym wyborem w ofercie naszego biuro podróży Tripky.pl są obozy młodzieżowe o charakterze sportowym. Bieganie, elementy boksu, czy jazda na desce. Napisz do nas, czego potrzebujesz, a przedstawimy pełną ofertę atrakcji.

Dzieciaki kochają nasze wyjazdy wspinaczkowe, rowerowe, a także pływackie. Zajęcia zręcznościowe rozwijają koordynację, siłę i wytrwałość psychiczną, co potrzebne jest dorastającemu człowiekowi do budowania swojej pewności siebie.

Obozy młodzieżowe typu zielone szkoły

Zagraniczne obozy młodzieżowe typu zielone szkoły na stałe wpisały się w realia Polskich rodzin. Naszym podopiecznym oferujemy najpopularniejszy kurort Włoski Val Di Sole i obozy młodzieżowe organizowane w Grecji, czy nad morzem w Chorwacji.

Co robimy na zielonej szkole? To zależy, gdzie wyjeżdżamy. Nasi podopieczni zwiedzili już:

  • ośrodki w Grecji;
  • ciekawe miejsca w Hiszpanii;
  • regularnie bywamy we Włoszech;
  • jeździmy nawet do Bułgarii.

Poza zajęciami sportowymi dużo zwiedzamy, a także zagłębiamy się w dziedziny kultury i sztuki danego rejonu.

Organizujemy obozy młodzieżowe dla dzieci w różnym wieku

W Tripky.pl organizujemy obozy młodzieżowe dla dzieci w różnym wieku. Podczas wyjazdu dzieciaki mogą zaznać swojej pierwszej dyskoteki, a także przekonać się co do swoich preferencji kulinarnych, bo mamy świetnie zaopatrzoną bazę kuchenną.

Podczas obozu w górach wychodzimy w teren, gdzie maluchy poznają ciekawe rośliny górskie, a także zwyczaje panujące na szlakach. Z pewnością także poruszymy tematykę ekologii, bo rozwój świadomości i wrażliwości młodych ludzi na siebie i świat, jest dla nas największym priorytetem. Wszystko to można zrealizować podczas niezapomnianych wakacji!

Podróż samolotem i problem z miejscem parkingowym na Okęciu? Doradzamy gdzie zostawić samochód pod twoją nieobecność.

Atrakcje dla dzieci w Karpaczu – jak spędzić udany czas z najmłodszymi w Karkonoszach?