close
Plaża w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim

Plaża w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim

Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim. Źródło: www.promenadacountry.pl/

Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!

Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim. Źródło: www.promenadacountry.pl/Plaża w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim to strzeżone przez WOPR kąpielisko, gdzie można wypożyczyć łódki, rowery wodne i kajaki, a także skorzystać ze szkółki żeglarskiej. Na plaży możecie wypocząć pod parasolami albo sobie pogrillować. Kolejną zaletą jest fakt, że można tu przyjść z psem (wyłącznie na smyczy) oraz z malutkimi dziećmi, które będą bezpieczne, gdyż zejście do wody jest naprawdę łagodne (obok jest również fajny plac zabaw dla najmłodszych, mini-quady oraz tzw. „dmuchańce” – nadmuchiwane platformy ze zjeżdżalniami).

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Oprócz tego, można tu pograć w siatkówkę plażową (są boiska), w paintball, pouczyć się windsurfingu i kitesurfingu oraz spróbować sił na ściance wspinaczkowej.

Aby skorzystać z plaży należącej do ośrodka Promenada w Białobrzegach, przy wejściu należy uiścić opłatę 3 zł od osoby (10 zł jeśli chcemy wjechać autem).

Adres: Plaża w Białobrzegach znajduje się przy Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada – przy ul. Spacerowej 35 (32 km na północ od centrum Warszawy).

Dojazd: Wybrzeżem Gdyńskim wzdłuż Wisły, przez Most Grota-Roweckiego. Potem kierujemy się na Żerań i Białołękę. Jedziemy wzdłuż Kanału Żerańskiego drogą wojewódzką nr 633 aż do Nieporętu i tam skręcamy w lewo w Wojska Polskiego. Przejeżdżamy przez centrum Białobrzegów i kontynuujemy ul. Wczasową. Na samym końcu skręcamy w lewo w ul. Spacerową, która wiedzie nas prosto do ośrodka Promenada.

Oficjalna strona ośrodka: www.promenadacountry.pl/

Zobacz też inne plaże nad zalewem Zegrzyńskim: w Serocku, Nieporęcie, Wieliszewie oraz Rynii.

Fontanna na jeziorze w Kącku. Źródło: www.kapielisko.com.pl

Kąpielisko Kąck pod Otwockiem

Rynia - ustronna plaża i czysta woda w Zalewie Zegrzyńskim. Źródło: www.jezioro.zegrzynskie.pl

Plaża w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim