close
Plaża w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim

Plaża w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim

Ruchomy

Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!

Ruchomy, pływający pomost przy molo w Serocku. Źródło: www.jezioro.zegrzynskie.plPlaża w Serocku położona jest częściowo nad Zalewem Zegrzyńskim, częściowo nad Narwią. Najfajniejsze, że można tu dopłynąć tramwajem wodnym, kursującym z przystani na Podwalu, pod Zamkiem Królewskim w Warszawie (tylko w weekendy!). Łaknący słońca opalają się na plaży albo na drewnianym molo, które wyposażone jest w pływający pomost. Kąpielisko w Serocku przyciąga amatorów sportowego trybu życia – ma boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki (ze specjalną nawierzchnią), stoły do ping-ponga, a także przebogatą ofertę sportów motorowodnych. W Serocku można wynająć żaglówkę, kajaki (organizowane są także spływy) oraz pouczyć się windsurfingu.

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Z dodatkowych udogodnień mamy tu spory parking, toalety, przebieralnie oraz kilka barów, które wieczorami organizują dyskoteki.

Adres: Serock to miasto należące do powiatu legionowskiego, nad północnym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego – tam gdzie wpada do niego Narew (39 km na południe od centrum Warszawy). Plaża jest przy ul. Retmańskiej.

Dojazd: Jedziemy ul. Modlińską na Jabłonną i potem w prawo ul. Zegrzyńską (krajowa nr 61) na Legionowo. Przejeżdżamy przez most nad Zalewem Zegrzyńskim i już po drugiej stronie jeziora zjeżdżamy na prawo w ul. Warszawską. W Serocku kierujemy się na Rynek (skręcamy w prawo w Tadeusza Kościuszki) i potem w lewo w ul. Retmańską, przy której znajduje się plaża.

Zobacz też inne plaże nad zalewem Zegrzyńskim: w Nieporęcie, Wieliszewie, Białobrzegach oraz w Rynii.

Rynia - ustronna plaża i czysta woda w Zalewie Zegrzyńskim. Źródło: www.jezioro.zegrzynskie.pl

Plaża w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim

Widok z lotu ptaka na Brok i Bug. Źródło: www.brok.pl

Plaża w Broku nad Bugiem