close
Jaki nocleg w Borach Tucholskich wybrać? Rady dla każdego!

Jaki nocleg w Borach Tucholskich wybrać? Rady dla każdego!

Jak wiadomo – Bory Tucholskie to jedno z najbardziej magicznych miejsc w Polsce. Co roku ściągają do niego wycieczki z różnych stron zarówno Polski, jak i Europy, a nawet i świata! Jak odnaleźć w nich idealny do naszych potrzeb nocleg?

Mając do czynienia z tak atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym, jakim Bory niewątpliwie są, musimy liczyć się z faktem, że interesujące nas lokalizacje mogą być już obłożone i na naszej drodze pojawią się problemy z noclegiem. Pojedyncze domki do wynajęcia czy zajazdy lub agroturystyka mogą nie sprostać naszym wymaganiom i być niewystarczające. Trzeba jednak sobie jakoś radzić – dlatego istnieją hotele!

Trzeba pamiętać jednak, że każdy rodzaj wyjazdu będzie charakteryzował się czym innym. Inne będą wymagania co do prywatnych wakacji z rodziną, weekendowego wypadu z partnerem czy wyjazdu służbowego albo kilkudniowej konferencji. Czas zastanowić się, jaki nocleg w Borach Tucholskich wybrać w zależności od sytuacji:

Czym więc kierować się podczas wyboru hotelu?

1. Kiedy wyjeżdżasz z rodziną na urlop…

Wyjazdy rodzinne mają to do siebie, że trudno jest dogodzić każdemu. Dlatego właśnie dobry hotel np. Hanza Pałac oferuje możliwie jak najwięcej atrakcji dla różnych grup wiekowych gości. Rzecz jasna – podczas wakacji nie spędza się czasu wyłącznie w hotelu, ale zwiedzając okolicę czy oddając się relaksowi na świeżym powietrzu. Bory Tucholskie niewątpliwie posiadają ogromny potencjał do odpoczynku i naładowania baterii, lecz podczas urlopu może przyjść dzień, podczas którego zostaniemy w hotelu. Obecność SPA dla rodziców czy dziadków oraz basenu dla dzieci to absolutna konieczność!

2. Gdy marzy Ci się romantyczny wypad z ukochanym lub ukochaną…

Podczas tego typu wycieczek najważniejsze jest budowanie wspomnień oraz dbanie o relację. A co może być bardziej romantycznego niż spacery po tajemniczych Borach Tucholskich?

Hotel, który wybierzemy na tego typu wyjazd, powinien stworzyć dla nas kameralną atmosferę, w której będziemy czuć się jedyni i niepowtarzalni. Restauracja hotelowa, w której zjemy uroczą kolację przy świecach i z czerwonym winem, oraz wyciszony tajemniczy bar, który ugości nas w swoich przytulnych kątach, to absolutna konieczność!

3. Kiedy organizujesz spotkanie biznesowe lub konferencję…

Pamiętaj, że tucholska aura może pozytywnie wpłynąć na trzeźwość umysłów zaproszonych przez Ciebie na konferencję gości! Jednak przepiękne lasy i urokliwe ścieżki to nie wszystko. Liczy się również miejsce, w którym odbędzie się całe wydarzenie.

Pamiętaj, że najlepsze wrażenie robi się w miejscach najbardziej reprezentatywnych. Dlatego właśnie postaw na hotel, który będzie charakteryzował się doskonałą obsługą, niezwykłym wystrojem oraz mnogością atrakcji, które tylko czekają na gości!

Więcej inspiracji na pobyt w Borach Tucholskich można znaleźć tutaj https://hanzapalac.pl/47/pokoje/apartamenty.

7 lutego 20181352Views

Tanie latanie – zwróć uwagę nie tylko na cenę biletów lotniczych

Gdzie na narty? 5 topowych miejsc w Polsce!