close
Jaworki – urocza wieś na granicy Małych Pienin i Beskidu Sądeckiego

Jaworki – urocza wieś na granicy Małych Pienin i Beskidu Sądeckiego

Jesień to sezon, który potrafi zarówno regularnie zachwycać, jak i przygnębiać. W swej najpiękniejszej odsłonie ta pora roku czaruje feerią przepięknych barw, które występują jedynie w tym okresie. Jednakże krótkie i chłodne dni w połączeniu z kapryśną pogodą, potrafią dać się również we znaki…

Jesienna chandra? Na pewno nie w górach!

Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne, tak aby jesienna chandra ominęła nas szerokim łukiem? Jednym z najlepszych pomysłów jest kontakt z naturą. Nasz faworyt? Zdecydowanie jesienny, przynajmniej kilkudniowy, urlop w górach!

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Zakochaj się w Jaworkach i atrakcjach regionu!

Zastanawiasz się, gdzie pojechać, aby zachwycić się piękną florą i fauną z dala od głośnych tłumów? Koniecznie wybierz Jaworki leżące na granicy Małych Pienin i Beskidu Sądeckiego w gminie Szczawnica. Czemu warto wybrać się właśnie tam? Jaworki to świetna baza wypadowa oferująca wiele ciekawych noclegów, z której blisko do wszystkich największych atrakcji regionu, takich jak: Dunajec (spływ podczas jesieni to niezapomniane przeżycie!), stok narciarski Palenica, wąwóz Homole, wodospad Zaskalnik, przepiękne szczyty z Bryjarką, Trzema Koronami i Sokolicą na czele, Szczawnicki Potok, Ruska Woda oraz Park Górny im. Adama hrabiego Stadnickiego.

Ekskluzywny apartament w okolicy Grajcarka? Czemu nie!

Jak już wcześniej wspomniano, wielką zaletą Jaworków jest ich położenie, jednakże nie chodzi jedynie o lokalizację blisko regionalnych atrakcji. Ta niewielka połemkowska wioska leży w niezwykle uroczym miejscu, czyli w dolinie Grajcarka. Wystarczy krótki spacer wzdłuż promenady, aby pokochać Jaworki i otaczającą ją naturę w swym pierwotnym wydaniu!

Nie ma na co czekać – ekskluzywne apartamenty oraz domki noclegowe w Jaworkach czekają na turystów (https://polskieostoje.pl/ostoja-jaworki/apartamenty). Bądź jednym z nich i poczuj niepowtarzalny klimat pienińskiej jesieni, otaczając się pięknem nieskażonej cywilizacją przyrody!


Booking.com

Jaki magnes do poszukiwań? Wybieramy!

Weekendowy wyjazd do Łaz nad morzem – co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać?