close
Kąpielisko Krubin w Ciechanowie

Kąpielisko Krubin w Ciechanowie

Kąpielisko Krubin w Ciechanowie (źródło: www.ciechanowinaczej.pl)

Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!Oto nasze propozycje kąpielisk dla województwa mazowieckiego!

Kąpielisko Krubin w Ciechanowie (źródło: www.ciechanowinaczej.pl)Kąpielisko na Krubinie w Ciechanowie składa się z 11 stawów, przy czym plaża i cała infrastruktura turystyczno-wypoczynkowa znajduje się przy największym z nich, położonym najbardziej na wschód, najbliżej ul. Sońskiej. Obiekt oddalony jest o 3 km od centrum Ciechanowa i ma wszystko, co trzeba, aby bezpiecznie zrelaksować się nad wodą. Jest tu drewniany pomost (w ubiegłym roku wyremontowany), przy którym można zacumować sprzęt wodny (do wypożyczenia są kajaki, rowerki wodne, łodzie), plaża z leżakami, okolone sznurem boi strzeżone kąpielisko oraz boiska do siatkówki i piłki plażowej. Toalety są czyste, a w sezonie działa również prosta gastronomia (grill i ogródek piwny).

Adres: Kąpielisko Krubin położone jest na południowych peryferiach Ciechanowa, przy skrzyżowaniu ulic Sońskiej i Podleśnej (86 km na północ i lekko na zachód od centrum Warszawy).

Dojazd: Jedziemy na północ przez Żoliborz, Bielany, potem Mostem M. Skłodowskiej-Curie. Gdy przejedziemy Wisłę, zjeżdżamy w lewo na Modlińską. Jedziemy krajową 61-ką przez Białołękę, Jabłonną i Legionowo. Za Legionowem skręcamy na rondzie w lewo, w Nowodworską. Jedziemy teraz wojewódzką 632-ką przez Dębe i Nasielsk. Około 6 km za Nasielskiem skręcamy w prawo w kierunku Ciechanowa, do którego docieramy po ok. 20 km. Kąpielisko Krubin będzie po lewej stronie, przy ul. Sońskiej, którą będziemy wjeżdżać do Ciechanowa.

Za Ciechanowem znajduje się wieś Opinogóra, w której warto zwiedzić pałac Zygmunta Krasińskiego – obecnie Muzeum Romantyzmu.

Zalew na Osiedlu Borki w Radomiu otoczony jest plażą i drzewami

Zalew Borki w Radomiu

Zabawa w wakeparku w Krubinie niedaleko Legionowa (źródło: www.wakeart.pl)

Wakepark „Wake Art” w Krubinie pod Legionowem