close
Lake Park Łagów – miejsce na jesienny wypoczynek z rodziną w województwie lubuskim

Lake Park Łagów – miejsce na jesienny wypoczynek z rodziną w województwie lubuskim

Lake Park Łagów

Planujesz jesienny urlop i nie wiesz, jaka lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza. Zdecydowanie perła województwa lubuskiego – Lake Park Łagów. Jest to niewielka miejscowość, w której znajduje się wiele zabytkowych okazów.

Jesienny urlop z rodziną w województwie lubuskim

Największym atutem Lake Park Łagów jest położenie pomiędzy dwoma rozlewającymi się jeziorami – Łagowskim oraz Trześniowskim. Wody obu zbiorników niemal wlewają się na uliczki miasta, tworząc niepowtarzalny klimat. Szlak wokół Jeziora Łagowskiego ma niecałe 9 km i idealnie nadaje się na poranny trening, rower lub pieszą wycieczkę. Do atrakcji jakie możecie spotkać w tym rejonie z pewnością należą: park linowy, Majaland Kownaty, Lubuski Szlak Wina i Miodu, Bunkry, Chrystus w Świebodzinie, Zamek Joannitów w Łagowie.

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Dlaczego warto wybrać urlop poza sezonem?

Urlop poza sezonem to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla rodzin z dziećmi. To nie tylko mniejszy tłok, ale również łatwiejszy dostęp do wielu atrakcji turystycznych. Miejscem, które z pewnością warto zobaczyć jest Lake Park. Jego największym atutem jest to, że jest to miejsce całoroczne, przystosowane dla rodzin z dziećmi, par, większych grup oraz singli. W tym miejscu swój urlop możecie spędzać tak, jak lubicie najbardziej. Atrakcje jakie oferuje Lake Park Łagów sprawiają, że odpoczywać w tym miejscu można zarówno aktywnie, jak również bardziej spokojnie.

Lake Park Łagów – perła województwa lubuskiego

Województwo Lubuskie to bez wątpienia jeden z najciekawszych regionów naszego kraju. W szczególności polecamy Lake Park Łagów. W tym rejonie znajdziemy dużo szlaków, a także mamy możliwość uprawniania sportów wodnych, takich jak: kajaki, nurkowanie, pływanie. W okresie jesiennym, turyści najchętniej korzystają z leśnych spacerów, łowią ryby oraz zbierają grzyby.

Idealnie miejsce na jesienny urlop

Odwiedzając Lake Park Łagów, turyści mają do wyboru wiele ciekawych szlaków oraz tras rowerowych. Okres jesienny sprawdzi się zdecydowanie lepiej podczas takich aktywności ze względu na umiarkowaną temperaturę. Dużym atutem tego miejsca jest to, że jest ono idealnie dla par, dla rodzin z dziećmi oraz dla singli.

A Ty masz już plany na jesienny urlop? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź ofertę Lake Park Łagów.

Cres – zaplanuj wakacje na jednej z chorwackich wysp!

Arena Mocy – moc atrakcji na największym polu paintballowym w Polsce