close
Arena Mocy – moc atrakcji na największym polu paintballowym w Polsce

Arena Mocy – moc atrakcji na największym polu paintballowym w Polsce

Poczuj się ja prawdziwy komandos lub wojownik na największym polu paintballowym blisko Krakowa! Czekają tu na Ciebie oraz Twoich znajomych liczne atrakcje, które dostarczą wrażeń, emocji i skutecznie rozładują nagromadzony stres. Różnorodna oferta zaspokoi oczekiwania każdego, kto odwiedzi Arenę Mocy, czy największe pole paintballowe.

Rozgrywki w paintballa – tradycyjne i ze scenariuszem

Pole paintballowe Arena Mocy to blisko Krakowa to aż trzy hektary atrakcyjnego terenu przeznaczonego pod rozrywkę, na którym rozmieszczone są cztery poligony do gier tematycznych. Możesz wybrać zarówno klasyczne rozgrywki, jak i paintball scenariuszowy. Otrzymasz profesjonalny sprzęt, w tym przede wszystkim marker do paintballa, a wtedy już możesz oddać się ekscytującej grze militarnej z pociskami wypełnionymi kolorową farbą – nie ma lepszego sposobu na rozładowanie stresu! Możesz także skorzystać ze specjalnej strzelnicy paintballowej.

Liczne atrakcje dla różnych grup wiekowych

Rozgrywki paintballowe to atrakcja nie tylko dla dorosłych – pole paintballowe blisko Krakowa to także sekcja juniorska – młodsi wojownicy otrzymują lżejszy marker do paintballa, dzięki czemu zapewniamy jeszcze większe bezpieczeństwo w czasie tej ekscytującej przygody. W ofercie dostępny jest również jednodniowy survival dla dzieci od lat siedmiu, wycieczki szkolne survivalowe, a nawet półkolonie. Ponadto największe pole do paintballu dysponuje również torem do aut RC – to rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Imprezy integracyjne, urodziny i wieczory kawalerskie

Pole paintballowe blisko Krakowa to idealne miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju imprez – przybywają tu zarówno drużyny kawalerskie, jak i poważni pracownicy korporacji – gra w paintball przynosi tak dużo przyjemności, że trudno znaleźć lepszą rozrywkę. Zajmujemy się więc organizacją wieczorów kawalerskich, urodzin, imprez integracyjnych, a także firmowych – bogate zaplecze zapewnia komfortowy pobyt i świetną zabawę.

Strefy odpoczynku

Paintball to gra ekscytująca, ale i wyczerpująca, dlatego pole paintballowe blisko Krakowa to także liczne strefy chilloutu, gdzie można odpocząć po pasjonujących rozgrywkach – leżaki, hamaki, pufy, a wieczorem światło z naftowych pochodni – takie atrakcje czekają na Ciebie i Twoich znajomych na największym polu do rozgrywek paintballowych. Zarezerwuj wolny termin!

Lake Park Łagów

Lake Park Łagów – miejsce na jesienny wypoczynek z rodziną w województwie lubuskim

Co zwiedzić po drodze z Warszawy do Gdańska, Gdyni i Sopotu? Co zwiedzić po drodze z Trójmiasta do Warszawy?