close
Komfortowe noclegi na Mazurach

Komfortowe noclegi na Mazurach

Jeżeli podczas pobytu na Mazurach nie chcesz rezygnować z komfortowych warunków, a jednocześnie masz ochotę skorzystać ze SPA, zjeść w restauracji słynącej ze smacznych dań czy też skorzystać z wielu innych atrakcji, z pewnością zainteresuje cię oferta nowoczesnego hotelu.

  1. Bogata oferta hotelu na Mazurach
  2. Jak zarezerwować pokój?
  3. Idealny obiekt na organizacje spotkań biznesowych
  4. Atrakcje dla turystów odwiedzających Warmię i Mazury

Skorzystaj więc z wyjątkowej możliwości nacieszenia się pięknem przyrody przy zachowaniu takich warunków, w jakich czujesz się najlepiej. Hotel nad jeziorem na Mazurach posiada aż 102 pokoje o różnym standardzie. Dzięki temu z pewnością znajdziesz tu dla siebie idealne miejsce.

Bogata oferta hotelu na Mazurach

Starannie urządzone pokoje, które zapewniają gościom odpowiedni komfort to oczywiście nie jedyna zaleta popularnego hotelu. Warto również wspomnieć o dwóch apartamentach, które oferują widok na jezioro. Zatrzymując się w nich z bliskimi lub przyjaciółmi z pewnością inaczej spojrzysz na otaczający cię krajobraz. Wnętrza zaprojektowane zostały w taki sposób, aby harmonizowały z naturą, co dotyczy również doboru kolorów. Obiekt zapewnia gościom dostęp do centrum odnowy biologicznej SPA i Wellness na Mazurach. Na jego wyposażenie składa się wyłącznie najnowszy sprzęt od popularnych producentów. Tym samym jest to jedno z najnowocześniejszych tego typu miejsc w całej okolicy. Widać to zresztą po wielu pozytywnych opiniach, które dotyczą zarówno hotelu, jak i oferowanych w nim atrakcji.

Jak zarezerwować pokój?

Niezależnie od tego, czy planujesz odwiedzić hotel z basenem na Mazurach w pojedynkę, czy też z rodziną lub znajomymi, rezerwacji pokoju możesz dokonać przez internet. Dzięki temu masz możliwość przejrzenia wszystkich dostępnych terminów i wybrania takiego, który będzie dla ciebie najlepszy. W tym celu odwiedź stronę, którą prowadzi Hotel Marina Club nad jeziorem na Mazurach, gdzie znajdziesz nie tylko szczegółowe informacje o obiekcie, jego ofercie, promocjach, galerię i inne istotne informacje, ale też będziesz mógł przejść do specjalnego systemu rezerwacji online. Wystarczy, że podasz termin przybycia na miejsce oraz datę odjazdu, a następnie określisz liczbę osób (zarówno dorosłych, jak i dzieci). Przed potwierdzenie rezerwacji będziesz mógł również dodać więcej pokoi, co jest przydatne szczególnie wtedy, gdy wybieracie się w większym gronie. Nie musisz więc kontaktować się bezpośrednio z obsługą hotelu, aby dokonać rezerwacji. Oczywiście, jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w taki sposób zarezerwował noclegi.

Idealny obiekt na organizacje spotkań biznesowych

Chociaż wielu gości wybiera ten hotel na niezapomniany weekend z ukochaną osobą czy też wakacyjny tydzień z rodziną, to jest to również doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Nic w tym dziwnego, gdyż dostępne tu centrum stworzone z myślą o klientach biznesowych posiada łączoną powierzchnię o wielkości 800 metrów kwadratowych. Bez problemu zorganizujesz więc konferencje, szkolenia lub wyjazdy nawet dla wielu pracowników lub kontrahentów jednocześnie. Każdy z zaproszonych gości będzie mógł korzystać z dwóch restauracji i baru. Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie na ważnym partnerze biznesowym, możesz skorzystać z lądowiska dla helikopterów. Wystarczy, że zgłosisz w recepcji taki przylot, a obsługa zajmie się odebraniem gościa i przetransportowaniem go z lądowiska. Osoby, które miały okazje uczestniczyć w takich wydarzeniach, jak konferencje na Mazurach zgodnie przyznają, że był to świetnie spędzony czas. Kontakt z przyrodą z pewnością pomoże ochłonąć po wielu godzinach szkoleń, prezentacji i wykładów, a elegancki wystrój obiektu – w połączeniu ze świetną obsługą – pozwolą każdemu poczuć się wyjątkowo.

Atrakcje dla turystów odwiedzających Warmię i Mazury

Biorąc to wszystko pod uwagę, nikogo nie powinno dziwić duże zainteresowanie wśród turystów, jakim każdego roku cieszy się hotel spa na Warmii i Mazurach. Najlepiej jednak odwiedź to miejsce samemu i odpocznij od pracy i codziennych zmartwień. Będziesz mógł wówczas skorzystać z licznych rozrywek, na które składają się przede wszystkim atrakcje wodne, zewnętrzne oraz te, które są dostępne bez potrzeby opuszczania hotelu. Do tych pierwszych zalicza się możliwość korzystania ze sprzętu wodnego pobliskiej wypożyczalni. Szczegóły oferty możesz uzyskać kontaktując się telefonicznie z recepcją. Z atrakcji zewnętrznych warto natomiast wymienić wypożyczalnię rowerów szosowych oraz trekkingowych, co pozwoli ci zapoznać się z pięknem całej okolicy, a jednocześnie zadbać o kondycję. Dostępne są również segwaye (mniej zdrowe, ale o wiele wygodniejsze niż rowery) oraz specjalnie zabezpieczony plac zabaw dla najmłodszych. Jeżeli natomiast chodzi o atrakcje, które czekają na gości hotelu wewnątrz obiektu, to są to między innymi kręgielnia, stół do bilarda oraz specjalna sala cardio ze sprzętem do fitnessu. Niezależnie więc od tego, czy w czasie wolnych chcesz się rozerwać czy zadbać o dobrą formę, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

10 października 20192117Views

Co oznaczają gwiazdki hotelowe? Od jednej do pięciu

Podróże po Śląsku