close
Aktywny wypoczynek w Borach Tucholskich – Przystanek Tleń

Aktywny wypoczynek w Borach Tucholskich – Przystanek Tleń

Zbliżające się wakacje są idealnym czasem na wypoczynek wśród znajomych bądź najbliższej rodziny. Staramy się zawsze wybierać idealne miejsca, tak by wszyscy byli zadowoleni i by razem spędzony czas został zapamiętany na długo. Każda podróżująca osoba wie, że pięknych miejsc w Polsce nie brakuje i coraz częściej decydujemy się nie wyjeżdżać za granicę i spędzić kilka dni bądź tygodni na naszej rodzimej ziemi. W zależności od tego gdzie mieszkamy będziemy prawdopodobnie chcieli spędzić wakacje w bliskiej dla nas lokalizacji. Często jednak korzystamy z miejsc, które polecili nam zachwyceni znajomi i staramy się przekonać się o tym na własnej skórze.

Przystanek Tleń

Jednym z piękniejszych miejsc do odwiedzenia w województwie kujawsko-pomorskim jest Przystanek Tleń. Jest to piękny pensjonat w Borach Tucholskich, dzięki któremu możemy aktywnie wypocząć na łonie natury i w przepięknej dla oka okolicy. Pensjonat oferuje aż 18 indywidualnie urządzonych pokoi, z czego jeden z nich to wysokiej klasy apartament i jeden pokój jednoosobowy. Poniżej podstawowe zasady rezerwacji pokoi w w tym pięknym pensjonacie.

Zasady rezerwacji:

  • Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu i pokoju.
  • Aby potwierdzić rezerwację należy wpłacić zadatek w wysokości 30% wartości pobytu.
  • Pozostałą część należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
  • Zadatek nie jest zwracany jeśli odwołują Państwo rezerwację na 10 lub mniej dni przed przyjazdem.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
  • W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, które podajemy od 07.15 do 10.00
  • Dodatkowo pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości 1,50 zł za osobę za każde 24h pobytu w naszym pensjonacie. Kwota ta jest pobierana w gotówce i nie może być doliczona do rachunku hotelowego, ponieważ jest bezpośrednio odprowadzana do Urzędu Gminy.

Jak więc widać zasady pobytu w pensjonacie są naprawdę przejrzyste i zrozumiałe. Podczas wyboru pokoi, w których zamieszkamy na czas pobytu, mamy możliwość wyboru widoków, jakie będą dla nas dostępne z pokoi zaraz po zakwaterowaniu. Możemy wybierać pomiędzy widokiem na rzekę Wdę i zalew, na piękny i bujny las, czy też na Zalew Żurski. Okolica jest naprawdę piękna, a my przed złożeniem rezerwacji mamy możliwość obejrzenia zdjęć i dokładnej lokalizacji obiektu.

W pokojach dostępnych na terenie pensjonatu mamy możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci WiFi, łazienki z kabiną prysznicową, TV, czy też ręczników. Nie musimy się więc martwić o niektóre detale i zabierać ich ze sobą. Przystanek Tleń to idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną i wakacyjnego wypoczynku, który należy się każdej osobie. Piękna przyroda i świeże powietrze, to czynniki które sprawiają, że mnóstwo osób chce przebywać w takich warunkach i cieszyć się w nich urlopem.

Przygotuj się na wakacyjny wyjazd. Kup wszystko taniej!

Obozy turystyczne BUT