close
Rejsy w Chorwacji – tani i prosty sposób na niezapomniane wakacje

Rejsy w Chorwacji – tani i prosty sposób na niezapomniane wakacje

Sektor turystyczny w Polsce od jakiegoś już czasu znajduje się w stadium niezwykle dynamicznego rozwoju. Z każdym kolejnym rokiem pojawia się coraz większa liczba dostępnych rozwiązań i możliwości spędzenia wakacji, które szybko zdobywają sobie uznanie polskich turystów. Jedną z najciekawszych dostępnych obecnie opcji są bez wątpienia rejsy wakacyjne, a szczególnym zainteresowaniem cieszą rejsy w Chorwacji. Dlaczego warto wybrać właśnie tę formę odpoczynku i z jakimi zaletami wiąże się wypoczynek podczas rejsu? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

Chorwacja – wymarzony kraj do żeglowania

Chorwacja nie bez powodu stanowi jeden z najbardziej obleganych kierunków turystycznych w skali całej Europy. Przepiękne plaże, morze, miasta pełne zabytków, urzekające swoim niezwykłym czarem i atmosferą. To wszystko sprawia, że Chorwacja jawi się jako prawdziwy raj turystyczny, miejsce jakby stworzone do odpoczynku.

Jak jednak wiadomo, istnieją różne formy odpoczynku. Czym innym jest wylegiwanie się przez całe dni na hotelowym hamaku i okazyjne wypady w określone miejsca, a czym innym aktywne zwiedzanie Chorwacji, podczas którego bezpośrednio stykamy się z niezwykłym pięknem tego kraju, chłoniemy jego czar i atmosferę.

Rejsy w Chorwacji pozwalają na połączenie wszystkich najważniejszych zalet prawdziwego aktywnego wypoczynku. Niw tylko zwiedzamy przemieszczając się od portu do portu, ale jest to również znakomita okazja do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. Każdy dzień na jachcie przynosi nowe krajobrazy, a każdy kolejny zachód słońca możemy obserwować w innym otoczeniu.

Rejsy w Chorwacji – jak wybrać odpowiednią ofertę?

Jak mówi w rozmowie z nami pracownik portalu Rejsomat.pl, oferującego rejsy w Chorwacji – Jeśli interesują nas rejsy w Chorwacji, przede wszystkim powinniśmy odpowiedzieć sobie na jedno podstawowe pytanie – czy chcemy po prostu zwiedzać, przy okazji odpoczywając, czy może nasze wakacje mają być aktywne i obfitować w różnego rodzaju aktywności? Zwolennicy obu tych opcji znajdą ofertę dla siebie. Pierwsi powinni wybrać typowy rejs wakacyjny, zaś drudzy np. rejs szkoleniowy, podczas którego uczestnicy angażują się w obsługę jachtu, nawigację i sterowanie.

Rejsy w Chorwacji – ile to kosztuje?

Bardzo często klienci wstępnie zainteresowani rejsem po Chorwacji, są przekonani, że ten wariant spędzania urlopu lub wakacji wiąże się z wysokimi kosztami. Nic bardziej mylnego. Koszt rejsu jest często niższy niż koszt dobrego hotelu, za to wrażenia, jakie wyniesiemy z takiej podróży, są ze sobą nieporównywalne. Już same zachody słońca na chorwackim morzu oglądane z perspektywy statku są czymś, co zapadnie nam w pamięć na długie lata.

12 stycznia 20181942Views

Singapur – szczypta egzotyki na wakacjach

Raport: Najważniejsze trendy w hotelarstwie w 2018 roku