close
Zobacz, co świat ma ci do zaoferowania

Zobacz, co świat ma ci do zaoferowania

Podróżowanie po globie ziemskim chyba jeszcze nigdy dotąd nie było zarazem tak proste, jak i tanie. Dziś bez większego trudu możemy dostać się w odległe rejony świata. Pozostaje jeszcze pytanie, czy poradzimy sobie po wylądowaniu? Czy może wciąż warto w związku z tym rozważyć wycieczkę zorganizowaną?

Podróże kształcą, pozwalają poszerzać nasze horyzonty, a przede wszystkim także relaksują. Mając odpowiedni zasób środków finansowych na pewno warto część z nich przeznaczyć na odwiedzenie nieznanych nam dotychczas miejsc. Jeśli nie mamy czasu zorganizować całego wypadu na własną rękę, być może to do nas adresowana jest oferta zorganizowanych wycieczek.

Wizyta w byłej, brytyjskiej kolonii

Daleki Wschód tak różny od europejskich realiów nie bez powodu jest tak chętnie odwiedzany przez turystów z całego świata, w tym także z Polski. Sama Azja potrafi być tak odmienna w zależności wybranego kraju, że nie sposób nie zauważyć tych różnic. Jeśli komuś od dawna marzyła się wycieczka do indii, to czemu nie zrealizować tego planu już teraz?

Na miejscu na pewno nie doświadczymy wysokich cen, chyba że usilnie zależałoby nam na pobycie w niesamowicie ekskluzywnych hotelach. Indie to bogactwo kolorów, smaków, ale i zapachów. Z początku do tych ostatnich może być się nam ciężko przyzwyczaić, jednak po pewnym czasie po wylądowaniu przywykniemy do tego na dobre. To jeden z uroków tego jakże interesującego kraju.

Na południe od mrocznego Pjongjangu

Półwysep Koreański to dwie, jakże różne od siebie skrajności. Z jednej strony zaborcza Korea Północna, z drugiej zaś Korea Południowa, która ma nam wiele do zaoferowania od strony turystycznej i warto rozważyć ten kraj jako cel wakacyjnej podróży. Jeden z azjatyckich tygrysów rozwinął się do tego stopnia, że warto zobaczyć to na własne oczy.

W poznawaniu takich krajów jak wspomniana korea południowa przewodnik okaże się niezwykle użyteczny. Pilot wycieczki jest w stanie zwrócić uwagę na detale, które moglibyśmy przeoczyć podczas samodzielnie wędrówki i niedługim czasie jest w stanie pokazać nam esencję Korei Południowej. O tym, jak wygląda taka wycieczka dowiemy się m.in. stąd: http://ctpoland.com.pl/wycieczki/korea-poludniowa.

Odkrywanie Azji to uczta sama w sobie. Jeśli tylko mamy czas i pieniądze, to nie miejmy przed tym oporów. Poznanie z bliska kultury wschodniej to coś, czego powinien doświadczyć każdy z nas. Na jednej organizowanych cyklicznie wycieczkach możemy również nawiązać trwałe przyjaźnie z ludźmi równie ciekawymi świata jak my sami.

 


Booking.com
3 grudnia 2019393Views

Święta w Szklarskiej Porębie

Zwiedzanie Gdańska z dzieckiem